Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 3 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves fiú vagyok és van egy lány aki eléggé szimpatikus viszont ő 14 éves. Az "egyéb igényeiket" nem hárítanám rá, képes lennék megállni a dolgot, ha arról van szó. Tehát az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez mennyire lehet elfogadható?

2022. aug. 14. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
3 év alapvetően nem sok, de tinikorban 1 év is sokat számíthat. Nekem picit fura, de mivel fiúként írsz és írod, hogy tudnál rá várni, látszik hogy nem csak megdugni akarod és nem csak a fiatal puncit látod benne, szerintem így rendben van.
2022. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem sok. A húgom és a barátja 17 és 13 évesen jöttek össze (vegul szakitottak, mas miatt).

Mi a baratommal igaz idosebbek vagyunnk de 5,5 ev van koztunk (16-22 voltunk mikor osszejottunk). Szoval par ev mulva szinte fel se fog tunni, 3 ev semmi :)

2022. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Ez semmi.


Egy 14 éves lánynak is jó eséllyel vannak "egyéb igényei", már ha a szexualitásra gondolsz, és nem valami furcsa dologra. :D

2022. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
#3 Nem minden 14 éves akarja már széttenni.
2022. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha fejben ő is elég érett nem lehet belőle nagy gond. A szüleivel kellhet max háborúznod, 14 éves lányt hajlamosak túlfélteni, legyél tisztelettudó feléjük is! Sok sikert! :)
2022. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Az értelmi szint nagyban különbözik ennyi idősen, szóval akkor működhetne ez jól, ha ő nagyon érett, de nem lehetetlen.

Viszont egyet ne felejts el: persze, most még azt mondod, hogy kibírod, de egy 17 éves srácban tombolnak a hormonok, azaz egy idő után nem fogod bírni. Sajnos ez tapasztalat...

2022. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1essel és 6ossal egyetértek
2022. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Ötös vagyok, hatos hidd el, hogy a 14 évesben is, pár hónapon belül a csajszi se fogja bírni :) tapasztalat
2022. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ez igaz, de ne felejtsük el, hogy egy 14 éves lány (hiába kívánja) valószínüleg nem fog belemenni még ilyesmibe. Benne van a vágy, de egybel fél is tőle, nem elég érett fejben és ezt érzi, nem áll rá készen, esetleg nem érzi azt a srácon, hogy jó kezekben lenne, mások véleményétől fél, stb... Ezeknek az egyike is elég ahhoz, hogy ne menjen bele, egyszerre több pedig végképp.
2022. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcas vagyok: Nem látok bele, milyen a lány és a kérdező kapcsolata, de hidd el hogy sok, mai 14 éves már egészen máshogy vélekedik a szexről, persze van még kivétel de ha meg van a bizalom nincs probléma.
2022. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!