Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Mennyire mélyült el? Hány éves volt a párod ilyenkor? Szerinted hány évesen elég érett valaki egy párkapcsolathoz?

2022. aug. 19. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

13 :D A srác 15 volt. Az első csók vele volt, fél évig tartott, de ezt annyira nem számítom kapcsolatnak.

A következőnél 15 voltam, már majdnem 16, én akkor már elég érettnek éreztem hozzá magam, másfél évig együtt voltunk. Vele már jobban elmélyült, vele feküdtem le először.

2022. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

14 eves voltam, a barátom 18.

3 ev alatt nem történt közöttünk semmi miattam és idopocsekolas volt az egész sajnos. Utólag nagyon bánom, a mentális egészségem, tanulás ment rá.

Szerintem emberfuggo ki mikor érett meg egy kapcsolatra, de ez függ attól is milyen minőségű kapcsolatra vágyik, viszont ha en adhatnek tanácsot bárkinek, azt mondanám hogy iskola mellett hanyagolja a párkapcsolatot.

2022. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
81%
Első kapcsolatom 15 évesen volt, ez 3 évig tartott. Utána volt pár fiú az életemben, de 21 évesen ismertem meg a mostani páromat, vele éreztem azt, hogy megértem végre egy kapcsolatra, és mellette teljes mértékben elköteleződtem. De szerintem is emberfüggő, hogy ki, mikor áll készen rá.
2022. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam, a lány 17, és még mindig tart.:)

20F


Az pedig tökre egyénfüggő, hogy ki mikor érik meg erre. Nekem jó volt ez így, valószínüleg 1-2 évvel korábban még nem tudtam volna ennyi szeretetet adni egy lánynak.

2022. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Majd szólok ha eljön.


20/F

2022. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
#5 Miért válaszolsz, ha nem volt még kapcsolatod?
2022. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
12
2022. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!