Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondja mindenki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogy milyen könnyű ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem tapasztalom se a környezetemben, illetve nekem sem könnyű. Pedig átlagos vagyok külsőre, volt már 1 kapcsolatom, de rohadt nehéz ismerkedni, főleg introvertáltként.

A legtöbben azt nem értik meg, hogy egy visszahúzódóbb embernek(tehát pl nekem) nem való a bulizás, így nyílván az ottani lányokkal sem tudnék kijönni, úgyhogy felesleges is lenne ilyen helyre járni. A hozzám hasonló lányokat nehéz megtalálni a való életben( és ezt jó pár barátom is így gondolja) sokan közülök nem is igazán akarnak ismerkedni, az utcán, parkokban való leszólítást pedig a legtöbben nyomulásnak veszik.

Neten, hát.. nem a legkönnyebb értelmes lányokat találni fogalmazzunk úgy.

Értem, hogy a bulizós, extrovertált embereknek könnyű( legalább is könnyebb) de csak én érzem úgy, hogy valójában marha nehéz ismerkedni?



2022. aug. 23. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége azt tapasztalja hogy nem könnyű, sőt pont hogy inkább nehéz ismerkedni. Miért mondanák az ellenkezőjét?
2022. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok introvertált, mindig bárkivel bármiről beszélgetek társaságban. Néha járok csak el itthonról munkának köszönhetően (programozó vagyok). Kis túlsúlyom van ennek ellenére bírok talpon maradni és szoktam edzeni. És a lényeg, mindennek ellenére egy volt barátnőm se személyesen ismertem meg és több kapcsolatból csak egy volt távkapcsolat de az is bőven heti találkozásokkal megoldva. Mondhat bárki bármit a gyakorira is több éves párkapcsolatom volt itt megismert lánnyal. Jelenleg is boldogan élek. Szóval nem lehetetlen “introvertáltként” párt találni még túlsúlyos külsővel sem. (Csak azért az idézőjel mert nem tartom magam annak, de olyan körülmények közt találtam párt mintha az lennék és hozzám hasonló lányt)
2022. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem, szerintem is nagyon nehéz.

Én is introvertált vagyok, nincsenek is barátaim, csak ilyen felületesek. Nekünk introvertáltaknak 2 lehetőségünk van, vagy a sarkunkra állunk és összeszedjük magunkat, vagy marad az online ismerkedés

2022. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is introvertált vagyok. Nekem is nehezen megy az ismerkedés. Szerintem lányként ez még nehezebb.
2022. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
attól függ hogy milyen ember ahogy te is mondtad aki extrovertált annak sokkal könnyebb én azt tanácsolom olyan embereket keress akikről tudod hogy introvertáltak persze ezt nem lehet ránézésre megmondani de ha elkezdesz ismerkedni nyiss mások felé és pár kérdés után rá fogsz jonni hogy az illető az-e
2022. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is introvertált vagyok és már megtanultam hogy ha ismerkedni akarsz mindig neked kell nyitnod mások felé nekem inkább személyesen könnyebb ismerkedni mint online ezért mindig igyekszem szoval tartani az illetot de mar kezd nagyon zavarni hogy ilyen vagyok
2022. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak nehéz az elején, de bele lehet jönni. Kellő önbizalom és tapasztalat kell hozzá.
2022. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!