Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek akkor ha a kiszemel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha a kiszemeltem nem akar velem beszélni telefonon?

Figyelt kérdés

Szóval pár napja ismerkedtünk meg eleinte rengeteget chat-eltünk, tegnap telefonon is beszéltünk nagyon sokat, de ma nem is nagyon írt és nem szeretne velem beszélni telefonon mert elvileg sok a dolga, de közben a messenger azt jelzi hogy elérhető.

Nagyon aggódok hogy valamit én csinálok rosszul, vagy netalántán nem tetszem neki, bár esdig nekem nem ez jött le.


Kérlek segítsetek!

A válaszolóknak előre is köszönöm!


16/F



2022. aug. 25. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mi a baj? Ha sokadik üzenetedre sem reagál és fent van hagyd.. engedd el.. legalább irná le hog bocsi nem vagy szimpatikus hagyjuk inkább az ismerkedést vagy valami…
2022. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak elmondanám hogy k/baszott idegesítő ez a felfogás. Én a múltkor barátnőm mellett feküdtem már vagy 2 órája(filmet néztünk) valaki írt neki telefonon és látta hogy elérhető vagyok facebookon, pedig sose veszem kezembe a telefont, ha vele vagyok, hacsak nem valaki olyan telefonál. Szóval miért nem sz*rod le hogy mit ír a facebook? Nem egy szent könyv. Lehet laptopon, gépen valahol megnyitva maradt egy ablakon a facebook és amiatt elérhető, lehet tanul közben vagy bármit csinálhat. Mi alapján kérnéd számon róla ha pár napja ismered? Dolga van el kell fogadni, majd beszéltek ha ráér, ha ennyire nyomulós leszel már az elején és elvárod hogy magyarázkodjon nem sokra fogsz jutni trust me mate
2022. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha megbeszélitek őszintén a dolgokat. Minden kapcsolatnak ez az alapja.
2022. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De most mitévő legyek?

Hadjam hogy majd ő keressen vagy irjak rá, vagy hadjam az egészet?

2022. aug. 25. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ezért vettem le az elérhetőségemet. Engem sem látnak, és sem látok másokat, hogy ki mikor elérhető. Sokkal nyugodtabb az életem. Ez már kb 2 éve így van nálam.

Egyébként szerintem várj még, hátha jelentkezik.

2022. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És meddig várjak, pár órát, 1 napot vagy mégis mennyit, nemrudom miért de engem nagyon zavar hogy nem jelentkezik de ha folyton én írok akkor meg nyomulósnak gondol.

Mit tegyek?

2022. aug. 25. 18:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig várj, ameddig nem ír. Ha fontos vagy neki, akkor keresni fog, ebből fogod tudni a legjobban, hogy mi a helyzet.
2022. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen, majd még írok ha történik valami!
2022. aug. 25. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
1-2 nap kimaradás hidd el nem a világ vége. Én is belegebednék ha 7/24-ben írkálnék valakivel
2022. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most rámírt, mint kiderült sok dolga volt, biztos elfáradt és elfelejtett írni.
2022. aug. 25. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!