Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szűzként könnyebb kibírni ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként könnyebb kibírni ha sokáig nincs szex egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valakinek van egy új kapcsolata. Az egyik fél elvi okokból nem akar szexelni legalább egy évig. Vagy csak azért nem mert mondjuk szűz még és időre van szüksége. A lényeg, hogy hatalmas a szerelem és nem akarsz szakítani, a megcsalás pedig szintén nem opció. Hogyan könnyebb kibírni? Szűzként, mivel akkor még nem tudja az ember, hogy miről marad le, vagy úgy, hogy már nem vagy szűz mivel így nem hajt az izgalom hogy megtudd milyen?


A kérdés elméleti, tehát légyszi ne ragadjunk le annál hogy mi az egy év oka.



2022. szept. 16. 21:50
A kérdező szavazást indított:
Szűzként, férfi vagyok
NEM szűzként, férfi vagyok
Szűzként, nő vagyok
NEM szűzként, nő vagyok
40 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Egy szűz ugyanúgy vàgyik a testiségre mint egy nemszűz.. Én nem szűzkébt azt tudom mondani hogy nem vàltozott semmi ugyanúgy kìvànom mint szűzen.
2022. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Haverom hamarabb vesztette el mint én. Jó ideig nem volt senkije, olyankor gyakran elkapta a hév.

Egyszer azt mondnja nekem: "ne kezdj bele, ha nincs komoly partnered, mert megőrjít a vágy miután megélted".


Gondolom embere válogatja, hogy kiben mi zajlik le. Meg persze az is fontos, hogy ki mit élt meg. Ha mondjuk negatív tapasztalatod volt, azt annyira nem fogod visszaírni, mint egy felejthetetlen élményt.

2022. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!