Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Másfél hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja szakítottam a barátommal, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Ezen a másfél hónap híján lettünk volna 2 éve együtt. Ez volt az első kapcsolatom, és neki is. Mindketten elsők voltunk mindenben a másiknak. Viszont mint utólag mondták nekem, erősen nárcisztikus személyiség volt, manipulált, lelkileg bántott, visszaélt a gondjaimmal amiket megosztottam vele, és minden vitánál mindennek elhordott. De én szerettem őt, viszont idén márciusban elkezdtem azt érezni, hogy ez így nem állapot, egyre lejjebb kerülök. Így hát, augusztusban szakítottam vele. Mindent mondott, attól kezdve, hogy reméli szenvedni fogok, hogy nála jobbat nem fogok találni, és hogy haljak meg... Meg hogy soha ne legyek boldog.

Tisztában vagyok ezekkel, nem is akarok visszamenni hozzá, de képtelen vagyok utálni, hiányzik valamennyire. Olyan, mintha az a két év kitörlődött volna, és csak egy álom lett volna. Hatalmas ürességet érzek. Ez a lelki állapot ráment a fizikális egészségemre is. És az se segít, hogy vele álmodok mostanság, pedig az álmomban is tudom, hogy nem akarok már vele lenni.


Szóval, a kérdés, hogyan tudnék kimászni ebből a szakadékól? Elmenni ide-oda nem tudok, csak nagyon ritkán. Félek, hogy képtelen leszek újra a szerelemre...



2022. szept. 26. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ugy hogy visszamesz hozza.
2022. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem akarok visszamenni hozzá :))
2022. szept. 26. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik ez egy toxikus kapcsolat volt, amely rossz hatással van az önértékelésre. Szerintem igyekezz ismét "felépíteni magad", tanulj meg egyedül is boldognak lenni, kiegyensúlyozottnak lenni. (Ez egy folyamat, nem fog menni egy-kettőre) Vannak a témában nagyon hasznos könyvek. Ha beszélgetsz a történtekről valakivel, akiben megbízhatsz, az is segíthet feldolgozni. Keress egy hobbit, amiben kedved leled, lefoglal és kikapcsol, és eltereli a figyelmed. Ne rohanj egy új kapcsolatba csupán hiánypótlólag - előbb magadban tégy rendet (önértékelés pl.).
2022. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bármit csinálok, zenével vagy anélkül, eszembe jutnak emlékképek, és elmegy az egésztől a kedvem. Mostanában csak az alvásban lelem az örömömet, meg az evésben, bár az hol van, hol nincs
2022. szept. 26. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
"Elmenni ide-oda nem tudok"- Mért nem? Üresség, mert egy megszokott, tartalommal megtöltött állapot megszűnt, de mivel az csak a károdra volt, ez egy nagyon időszerű nyereség. Viszont élni kell, emberekkel ismerkedni, aktívkodni, hogy kitöltsd az űrt.
2022. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket neked írták:

[link]

2022. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!