Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kellene reagálnom? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene reagálnom? Mit kellene csinálnom a féltékenységgel?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Van egy közös kis baráti társaságunk. Nemrég csatlakozott egy lány aki kollégiumba jár. Elmentünk egy kis szelíd ivós estére ahol 4-en voltunk. A lánynak aznap estére szállás kellett így a párom felajánlotta, hogy aludhat nálluk, velem egy ágyban. Végül senki sem volt józan állapotban rajtam kívül. Én elmentem aludni, de nem tudtam. A beszélgetésüket hallgattam. Nagyon jól beszélgettek és játszottak a laptopokon, egész éjjel együtt ittak tovább. Sokat nevettek és nagyon egymásra hangolódtak. (nem romantikus értelemben!). Roszzul esett, mivel boldogabbnak tűnt vele. Tudni kell rólam, hogy nem iszok nagyon semmit, családi okok miatt és a részegektől is félek. (a lány már részegen csalt meg mást másfél hónapos kapcsolat után, bár azt mondta ,,nem olyan ember már")

Barátom viszont részegen véletlen egyszer megfogta a combját és a kezét, miközben ütögette. (Baráti csapkopdásnak nevezném) A lánnyal viszont játszik együtt LOL-ban botlane-t, velem viszont valamiért már nem, akkor is, ha kérem. Akkor még azt mondta, azért mert rosszul játszik ott, viszont akkor nem értem hogy azzal a lánnyal miért játszik. (ez eddig 3-szor fordult elő, már ammenyiről tudok) A lényeg az, hogy félek, hogy ha megint illuminált állapotba kerülnek, történni fog valami, mivel a következő héten a társaság egy része elmegy bulizni, viszont engem nem engednek el. A lány, barátom, és még talán 1-2 fiú lesz ott. Azt mondta nekem a barátom, hogy megmondja neki, hogy akkor nem aludhat nálluk, de félek hogy részegen meggondolja magát és hagyja neki, amit én nem szeretnék nagyon. Tudom róla, hogy utálja a megcsalás témát, mivel a családjában történt már ilyen, és látta mit tud tenni az emberrel. Egyben azt mondta, hogy nálam aludhatna egy fiú csak kettesben, nem zavarná, mert megbízik bennem. Egyszer járt nálam egy fiú haverom, de nem nagyon éreztem helyesnek hogy egyáltalán ott van. A lényegre térve, nem szeretnék senkit sem bántani és megsérteni, ezért nem akarok nagy ügyet csinálni ebből. Szerintetek mit kellene tennem?



2022. okt. 2. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ellene nem tudsz tenni semmit. Ha alakulgat valami köztük, nem tudod megakadályozni, se panaszkodással, se veszekedéssel, se hisztivel. Sőt, a karjaiba lököd.

A srác helyében nem mennék nélküled bulizni.

Az ígérgetés, hogy nem alszik ott, stb, nem jelent semmit. A ti korotokban még önmagát sem ismeri teljesen az ember. Az alkohol meg feloldja a béklyókat. Nem tudom, mennyire mély a kapcsolatotok, de a párod még elég éretlen.

2022. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az a leglogikusabb dolog ha kerek perec megkérdezed tőle hogy érez e valamit irànta. Ha valóban szeret és veled képzeli el a jövőjét azt fogja mondani hogy igen. Amiket leírtál egyértelműen arra utal ha nem is érez iránta valamit, fog. Én nem tudnék ebbe élni, szóval tisztába tenném a dolgokat. Ha igen a válasza ne légy ideges, higgadtnak kell maradnod. Az legyen előtted hogy lehet hogy vele boldogabb lesz mint veled. És ha te is szereted eléggé, elengeded. Alapvetően nem értem hogy egy fiú ha valóban szeret egy lányt, hogy ne zavarnà hogy ott alszik vele egy pali. Akármennyire is bízom a páromba, ne aludjon mással, másnál, kettesben. És milyen érdekes hogy te már akkor érezted hogy nem oke, amikor csak átment a haverod. De a párod nem észleli ezt
2022. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Jah és még valami. Aki menni akar menjen, add rá a kabátot
2022. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem maga az alkohol nem tetszik. Ha te nem iszol egyáltalán, akkor miért egy olyannal kezdesz, aki nem képes élvezni egy bulit alkohol nélkül? Szerintem felejtős a srác, később ez csak rosszabb lesz. Mert a "jaj bocs, többet ittam a kelleténél" az nem mentség soha, semmire.

És igen, én sem mennék nélküled (az egy éve párom nélkül) bulizni.

2022. okt. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

A négyesnek igaza van, ha hagyod, hogy ezt csinálja veled, mindent ki fog majd magyarázni, én a helyedben hagynám az egész kapcsolatot a francba.

De egyáltalán ezek után hogy tudsz még megbízni benne? Nem látod, hogy csak az egyik játékszer vagy a sok közül a kezében?

2022. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Mondd el, vagy írd le ugyanazt a srácnak, amit itt nekünk is. Ezek komoly aggályok és ha a barátnőm ezzel fordulna hozzám, akkod érezném, hogy baj van, szóval mindenképp megpróbálnám megoldani. Beszélni kell vele, különben nem fog semmi sem megoldódni.
2022. okt. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Minek kezdesz olyannal, aki nem bírja a piát? Mert ha bírná nem szarna le téged, ha ott vagy.
2022. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy csak szimpatikus neki a lány, de mint tudjuk ebből kialakulhatnak másfelé érzések is. Illuminalt állapotban meg aztán törtenhetnek dolgok, amihez nem lenne elég batorsagunk józanul.

A legnagyobb gond, hogy olyan fiúval vagy, aki pial és akit nem zavar ha a haverja ott van veled kettesben.

Ha szerelmes vagy, minimum egy kicsit féltékeny vagy, ez a természetes reakció, de mivel ő nem az és nélküled nyugodtan elmegy bulizni azzal a lánnyal, aki erkölcsileg nulla (elvégre kifekudt más palinak miközben kapcsolatban volt mással), így nem csodálkoznék egyáltalán azon hogy osszeszurnek a levet előbb utóbb.

Ne várd meg, szépen rugd ki a pasid, nem éri meg ilyen hapsi egyáltalán! Akadnak százszor jobb fiúk, akik csak téged szeretnének és foglalkoznának veled, nem hanyagolnanak mint a barátod.

2022. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!