Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátom viszont egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom viszont egy másik fiú is nagyon tetszik. A barátom régen osztálytársam volt de most mindketten új suliba mentünk. Úgy gondolom, hogy a másik srác jobb választás lenne viszont a barátomat nem tudnám elhagyni. Most mit egyek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Növessz gerincet és dönts, ahogy jónak látod.
2022. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát Szerintem ha együtt vagy valakivel de nagyon tetszik valami más akkor hagyd az első srácot merr tuti nem elég erősek iránta az érzéseid ha közben más jön be
2022. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt a srácnak, akivel jársz. Majd ő dönt helyetted.
2022. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez csúnya volt bocsi, de nem szél dolog mások érzelmeivel szórakozni. Vagy maradj hűséges a barátodhoz, vagy szakíts vele és utána próbálkozz a másik srácnál.
2022. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

#4


Ez nem így működik, hogy maradjon hűséges. Ha már neki ilyen gondolatai vannak, akkor a srácnak joga van tudni, hogy kivel van együtt. Ezért mondtam a #4-as kommentben, hogy majd ő dönt helyette. Ez a hátulról jövős sumákolás nagyon nem jó.

2022. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Vagyis a #3-as kommentben.
2022. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. okt. 17. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Én nem dobnék egy biztos kapcsolatot egy olyan srác miatt, akinek lehet nem is tetszel.
2022. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Kommentelők!

Mindenkinek köszönöm a választ. Úgy döntöttem hogy elhagyom a barátom a másik fiúért. Ezt egy hete meg is tettem. Még egyszer köszönöm a kommenteket még akkor is ha valamelyik nem nagyon segített!

2022. nov. 5. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Azta rohad*t eget.
2022. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!