Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha tényleg szeret várni fog rám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg szeret várni fog rám?

Figyelt kérdés

4 hónapja összejöttem a barátommal, ő 20 éves. Már lefeküdne velem, de nem állok rá készen. Én szűz vagyok, de ő már nem. Szóval ha tényleg szerelmes belém, és szeret várni fog ameddig én készen nem állok?

Itt nem arra gondolok, hogy vonzódik hozzám vagy tetszenék neki hanem, hogy valójában szeret.

22/L



2022. okt. 24. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha valóban szeret, akkor megért és várni fog rád amíg nem állsz készen. :)
2022. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeret, akkor biztosan megvárja, amíg készen állsz.

Főleg, ha addig a napig is van köztetek intimitás. Gondolom, csók, ölelkezés petting, ilyesmi működik nálatok.

2022. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csók, ölelkezés, simogatás, bújás megvan. Viszont semmi több (petting,orál) Úgy vagyok vele, ha már azok lennének akkor annyi erővel le is feküdhetnénk mivel kéz a kézben jár.
2022. okt. 24. 16:54
 4/7 Pillér2 válasza:
78%
Ha az igaznak gondol megvár.
2022. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Akkor most jövök a népszerűtlen véleménnyel (nő vagyok). Azért ennek a "ha szeret, várjon rám" felfogásnak is van egy ésszerű határa. Ha pl. fél év elteltével még a farkát sem vagy hajlandó megfogni kb, akkor szerintem jogosan hagyna ott a p*csába. 22 évesen ne legyél már ennyire prűd.


Ezt úgy mondom, hogy 25 évesen vesztettem el a szüzességem, előtte nekem sem volt petting se. Kb. másfél hónap után volt petting, 4 hónap után szex. Én is a megfelelő emberre vártam, párkapcsolatban akartam ezeket megtapasztani, nem egy jöttment idegennel. Viszont egy egészséges felnőtt párkapcsolatnak igenis része a szex. Nem a középkorban vagyunk, hogy erényövet hordj.

2022. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon igaza van az előzőnek.

Ha 22 évesen ezekre nem vágysz kellőképpen, és nem haladtok benne, akkor valami komolyabb probléma van veled, amit ki kellene vizsgáltatni.

Valóban várni kell - de ha semmi fejlődés sincs hosszabb idő alatt se, akkor ennek vége, nem érdemes.

2022. okt. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Én pedig harmincas férfi vagyok és megerősítem az 5-ös válaszolót. Sok partnerem és barátnőm volt már, több különböző attitűddel. Megvan a hangulata az ilyen érintetlen szűz lányoknak, sokszor pedig az ilyen csöndes visszahúzódó csajok igazi vadmacskák tudnak lenni az ágyban, megéri várni rájuk, az első lenni számukra és megtanítani őket dolgokra jó emlék marad.


DE!, azért egy 22 éves lánytól én már ennél azért többet várnék, mondom ezt úgy hogy szerintem már eleve az fura, hogy 22 évesen szűz de ezt még el tudom fogadni. Várnék esetleg 1 vagy 2 hónapot, de fél évet már biztosan nem várnék rá, mert rengeteg nő van a piacon akik közül lehet válogatni, másrészt meg elkezdene motoszkálni a fejemben, hogy most vagy ő nem kíván engem eléggé, vagy valami olyan gátlása van, valami olyan dolgot titkol ami már lehet elbizonytalanítana, hogy biztos akarok-e egy ilyen csajt magam mellé. Vajon mi baja lehet? Lehet semmi, de ki tudja...


A leírásod és felfogásod alapján, ne haragudj kérdező, de kb a 14-15 éves tinik haladnak úgy a párkapcsolataikkal és a szexuális életükkel mint ahogy te most felvázoltad. Ezen felül nem is tudom hogy igazából mire vársz, mert végre ki kéne próbálnod hogy milyen is az a szex. Ha jó akkor azért pocsékoltad el eddig az idődet, ha meg rossz akkor meg azért. Ha meg a srác szar az ágyban, akkor azért vártál feleslegesen. Szóval minden szempontból a lehető legbénább stratégiát játszod, ahelyett hogy végre belecsapnál a lecsóba.

2022. okt. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!