Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lányok! Ti utasítottatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Ti utasítottatok már el fiút csak a kora miatt?

Figyelt kérdés
Élből elutasítotok egy fiút, ha fiatalabb? Vagy ha egyidős veletek? Számít nektek, hogy idősebb legyen?

2022. okt. 30. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
85 éves volt, de nem tudtam megállni, hogy ne kísérjem át a zebrán. Nem kérek privátot :) Tényleg nem! :)
2022. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Csak a kora miatt nem, de nem is közledett még hozzám olyan akinek a korával lett volna baj. Ha sokkal idősebb, vagy sokkal fiatalabb, akkor azt elutasítanám ezért
2022. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Idősebbet igen, 35 volt egy 12 éves gyerekkel, mikor én 19-20. Nagyon nem vonzott, hogy nekem is majdnem az apám lehetne, én meg legyek mostoha “anyukája” valakinek, aki idősebb, mint a saját testvérem.

Fiatalabb nem próbálkozott még, de a személyisége számítana. Ha érett, nem zavarna, de 18-19 évesnél fiatalabbal elvi okokból sem jönnék össze. Pláne, hogy én sokkal komolyabb vagyok a koromhoz képest és ezt mások mondták, sokan. De barátnőm meg pl 18 évesen összejött egy 16 évessel és hamarosan 4 éve együtt lesznek.


22/L

2022. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igen, egy 13 évest.
2022. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbet már én is utasítottam el.
2022. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Idosebbet soha.
2022. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idősebbet emiatt még soha, nagyobb korkülönbség sem zavar ha amúgy bejön. Fiatalabbal nem kezdenék. Volt olyan még 15-16 évesen hogy 13 körüli srácok próbálkoztak be, cuki volt de kösz nem :D
2022. nov. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!