Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek barátnőm örülne,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátnőm örülne, ha elvinném színházba?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, 2 éve járunk. Szeretném valami "extrább" helyre is vinni, mert a mozi, kávézó elég megszokottá vált. Az Operaház Fantomja lenne az előadás, a Madách Színházban.


Szerintetek ez jó randi lenne? Ti örülnétek, ha ilyen helyre mennétek? A lány egyébként okos, szeret olvasni, de színházban az elmúlt 2 évben biztos nem volt.



2022. okt. 31. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó randi ötlet. azt tudom, hogy én örülnék neki.
2022. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Vidd!
2022. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnàm, de én musical őrült vagyok :D egyéboént ennek szerintem minden lány örülne, szoval nyugodtan.
2022. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztosan. Én is örültem neki mindig, amikor a férjem színházjeggyel lepett meg. Mostanában mi szoktuk a tizenéves lányunkat meglepni, és ő is örül neki.
2022. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp! Magamból tudok csak kiindulni és én imádnám! Ha ő is szereti a színházat, nagyon jó ötlet:)
2022. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
ha szereti a színházat, oké, de amúgy én nem örülnék neki
2022. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem ártana tudni, hogy szereti-e a színházat. Én például nem szeretem a ripacskodást, úgyhogy nem örülnék. Musicaleket pláne rühellem. De ugyebár nem én vagyok a barátnőd.
2022. nov. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

A musicaleket én nem szeretem, de az operaház fantomja nagyon jó szóval örülnék ha valaki elvinne rá. Öröm látni, hogy vannak még hozzám hasonló érdeklődésű fiatalok.

Szóval szerintem vidd el rá :)

2022. nov. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem a musicalt, de ez még nekem is tetszett. Szerintem vidd el nyugodtan. Ha ez konkrétan nem is tetszik neki még ott van lazább, de színházi élménynek a stand up est.
2022. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Operaház Fantomja egy kiváló darab, főleg ha Miller Zoltán szerepel benne. Szerintem előtte azért kérdezd meg a barátnődet, hogy szereti-e a színházat. De amiket még nagyon tudok ajánlani, azok a Szente Vajk által rendezett musicalek, ha esetleg a jövőben mennétek még színházba.
2022. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!