Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amikor még érintetlenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor még érintetlenek voltatok (legfőképpen lányokhoz/nőkhöz szól a kérdésem) mennyi idő volt mire megbízatok valakiben hogy lefeküdjetek vele?

Figyelt kérdés

Hát egy tapasztalt fiúval van dolgom, és őszínte vagyok szerintem csak megakar fektetni, kb 1 hónapja ismerjük egymást de már leakar velem feküdni elmondtam neki, hogy ez nálam nem megy ilyen gyorsan, ezt nagyjából fel fogta de nem is tudom, nem akarok még lefeküdni vele.

Nagyon érdekes a kapcsolatunk ugye megismerkedtünk a fiú teljesen az ellentétem, én tipikus jó "kislány" aki tanul, viselkedik, nem nagyon iszik, bulizni is csak 2 hetente ha megyek, ő meg cigi, néha füves cigi, laza szülők, majdnem minden nap iszik, bulizni jár minden pénteken, rengeteg lánnyal volt már, csak így "buliból". És ezért kapott is tőlem elég fejmosást. Ilyen tipikus rossz fiú...


Leszeretném tisztázni, hogy nagyon semmit sem érzek iránta, hetente találkozunk csókolózunk tapizzuk egymást, vigyáz rám, és én így tökéletesen megvagyok nem is vagyunk együtt ezt meg is beszéltük, csak "kavarunk" ahogy barátnőim mondanák. De ez nekem így tökéletes nem unatkozok, valaki mellett mégis mintha ott lennék és mellettem is áll valaki de mégis beszélhetek más fiukkal hiszti nélkül.


Én elmondtam neki, hogy én a nélkül, hogy együtt lennék bárkivel is le nem fekszek, ezt így elmondtam neki és csöndben ült..:)) De én meg nem is akarok vele együtt lenni mert nincsenek is iránta érzéseim, meg nem is akarok vele lefeküdni, de ő meg egyszer csak azt mondja hogy nem akar kapcsolatot utána meg, hogy mikor jövünk össze mert, hogy már 1 hónapja ismerjük egymást ami elmondása szerint NAGYON SOK.. hát nem tudom szerintem nem.


És most lehet, hogy nagyon köcsögnek fogtok gondolni meg az is vagyok de ez van elbaszott világban élek, ezért én is az vagyok. De én ezt a srácot csak b opcióként kezelem, mert tudom hogy fog jönni jobb, meg nincsenek is nagyon ugye érzéseim iránta, őszintén nem is zavarna ha így egyik pillanatról a másikra lelépne, mert nem hiányozna, de magamtól meg nem akarom ott hagyni mert mondom így jó nekem.


Azt még gyorsan leszeretném írni hogy minden nap hívásozunk beszélgetünk szóval egyáltalán nem arról van szó hogy nem is beszélünk. Engem is érdekel a szex és ki is próbálnám, ha nem ő lenne nekem az első már le is feküdtem volna vele, de így, hogy ő lenne nekem az első vannak gátlásaim..

Kinek van/volt hasonló szituja? Hogy másztatok ki ebből? Lett több belőle mint kavarás? Mit csinálnátok a helyembe? Tényleg csak megfektetni akar?



2022. nov. 5. 14:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kíméljetek meg a hülye válaszoktól, és bocsi a helyesírási hibák miatt.
2022. nov. 5. 14:09
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Az első szerelmemmel olyan 5 hónap után feküdtünk le egymással. Előtte persze volt petting,de semmi más. Viszont mi szerelmesek vagyunk.

Ha te nem vagy szerelmes ebbe a fiúba,akkor szerintem ne feküdj le vele! Ha így jól érzed magad,hogy csak kavartok akkor az is rendben van. Odaadni csak olyannak add magad,akivel kölcsönös a bizalom.


Mennyi idősek vagytok? Meg akar e fektetni,nem tudom. Bár ha azok után,hogy megmondtad neki mit érzel,mégis keres nem biztos. Egyébként én eleve össze se jönnék egy füves,iszákos palival...

32/N

2022. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Én ugyanígy egy barátság extrákkal kapcsolatban veszítettem el. Nem lett belőle több, csak úgy másfél évig össze járogattunk. Nekem tökéletes volt, mert mellette bulizhattam, a tanulásra koncentrálhattam, ő is jól megvolt így. Én nem bántam meg hogy így veszítettem el. 20 vagyok most, rajta kívül azóta is csak a mostani barátommal voltam.


Lehet, hogy le leszek pontozva de szerintem nincs akkora jelentősége az első alkalomnak, én nem is paráztam rá. Viszont ha te úgy érzed hogy nem vele szeretnéd, nincs meg a kémia, vagy szimplán nem vagy még benne biztos, inkább várj.

2022. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd, ne tedd! Főleg nem egy ilyen sráccal!
2022. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Én az első szerelmemmel kb 1 ev járás után feküdtünk le. Ne hagyd hogy ráderöltesse a szexet, abból amiket írtál benne van a pakliba hogy veled is csak buliból le akar feküdni aztán hagyni
2022. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszadó,szerintem igen is van jelentősége az első alkalomnak,mert ha az rossz élmény,akkor kihathat a későbbi szexuális életre. Neked biztosan jól sikerült,de akinek nem olyan jó élmény,megkeseríthetni a későbbi életét
2022. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyet értek a 6. válasszal!
2022. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Én 2 hét után feküdtem le vele. Nem éreztem iránta semmit, csak szerettem volna már..... És nem bántam meg egyébként. Ebből egyébként lett egy két éves kapcsolat, ami katasztrófa volt, na azt viszont mondhatni megbántam.

20/L

2022. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
70%
Én is hasonlóan álltam ehhez a témához, elterveztem ,hogy majd az első nagy szerelmemmel, romantikusan stb... 15 évesen egy buliban lefeküdtem egy lánnyal részegen. Akkor nagyon bántam, de most 19 éves fejjel igazából nem igazán érdekel (talán csak azért, mert nem tudnék ellene semmit tenni). Ennek ellenére neked azt tanácsolom várj még, ha már nekem nem sikerült:)
2022. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Első páromat 15 éves koromban ismertem meg. Konkrétan addig nem volt hajlandó ágyba vinni, amíg be nem töltöttem a 18-at. 6 évvel volt idősebb nálam.
2022. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!