Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakitottunk a baratnommel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk a baratnommel, de lenyegeben minden ugyan az maradt szinte?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a baratnommel, vagyis lenyegeben o velem, en 17 o 16 eves viszonylag sokat veszekedtunk azon hogy o menne bulizni en meg igazabol meg nem vetem az alkoholt sot igazabol ha ugy van iszok en is csak szimplan nem tudom szerintem neha eleg meggondolatlanok a baratai es sosem hallgatott ram hanyasig ittak majd igy mentek eloadasra stb meg betegen is elment bulizni es ezert sokaig talalkozni sem tudtunk es lenyegeben meg a barataira is feltekeny voltam mert eleg sok idot akart veluk tolteni de ez meg az elejen volt inkabb akkor is volt egy szakitas de megbeszeltuk a dolgokat es ettol fuggetlenul is nagyon jol megvoltunk mindig is nagyon sokat beszelunk meg most is hogy megint itt tartunk mert az osziszunetben nala lettem volna 4 napot amit mar eleg reg lebeszeltunk es o lemondta mert hogy most lenne ideje masokkal is lenni amivel nem is volt bajom mondtam hogy menjen el stb maradok addig naluk otthon pedig ugy beszeltuk meg hogy ha ott vagyok nem fog menni sehova mert lenyegeben ez a normalis szerintem es ezen akadt ki hogy en megprobaltam megoldani a helyzetet hogy legyen masokkal is es ne csak velem akkor mert tudom hogy tenyleg eleg sokat tanul es ot is sokszor lemondjak ezert nem tudnak talalkozni stb es oszinten engem bantott mindig hogy ot lemondjak meg mar iskola miatt lenyegeben nem annyira zavar ha elmegy par orara mert iskolaban sem szoktunk tudunk nagyon tul sokat beszelni lenyegeben egyebkent elmentem hozza megvartam de mondtam hogy mikor jojjon haza es o nyilvan maradt volna de szerintem meg az is eleg korrekt volt tolem hogy egyaltalan elengedtem csak egyszeruen nem lehet vele beszelni dolgokrol mert egybol megharagszik es ezert veszekszunk most szakitas utan lenyegeben elmondtam hogy engem mar nem zavar ha megy valahova stb meg hogy mi a baj igazabol de hogy o ezt mar nem akarja es akarhanyszor nala voltam majdnem mindig volt valami gond igazabol mar egy ideje egyutt vagyunk es multkor peldaul mondta hogy mar nem szerelmes vagyis nagyon szeret de mar nem ugy mint az elejen amit megertek mert lenyegeben mindig is abban a tudatban elt hogy nem akarom elengedni sehova mert veszekednek vele amikor igazabol csak azt akarom neki megmagyarazni hogy neha ha kerem akkor legalabb otthon maradhatna de most multkor errol szo sem volt csak meg akartam oldani mert akartam vele lenni stb aztan igazabol ezt a nem erzek mar ugy ahogyot megbeszeltuk mert rajott hogy igazabol jol erzi magat velem es mondta hogy engedjuk ezt el es folytassuk mert igazabol ez igy nem tudja egyebkent en vagyok neki az elso kapcsolata es eleg tapasztalatlan a dolgokban es eddig mindig ment a barataival amig nem volt senkije es most tudom hogy fura ez neki nyaron egyebkent akkor mondtam neki hogy menjen tobb helyre egy ideig es akkor nem tudom utana akkor jobb is lett lenyegeben eddig ezzel nem is volt semmi baj mostanaig most mar 2 hete lassan hogy "vege" napi szinten beszelunk ugyan ugy ugyan annyit mint eddig es igazabol miutan megbeszeltuk igy mondta hogy nem tudja elotte meg ugye hogy o mar eldontotte es lenyegeben miutan megbeszeltuk elgondolkodott rajta mert mar lenyegeben nem lenne baj meg igazabol eddig sem volt csak belelatta es nem engedte hogy megmagyarazzam hogy mi a baj azzal amit csinal es tudom hogy azert beszelunk lenyegeben meg mindig mert szeret es azert van ugyan az mert nem akarja ezt a reszet elengedni mert ez jo volt a kapcsolatnak csak a masikban mar nem tud bizni egyebkent multkor arra hivatkozott hogy azert engem rakott at a masik hetre mert hogy utana ninsc nagyon buli es igazabol most meg konkretan azota volt 3 bulin ebben a 2 hetben peldaul akkor is amikor hazajottem hogy elmenjen a baratnojehez aludni ugye elobb akkor is igazabol elment bulizni helyette es nem is mondta el elvileg mert nem aakrta hogy kiakadjak rajta nekem ez a helyzet atom fos igazabol es en szeretnem hogy mukodjon es nem akarok ezekrol beszelni vele marmint arrol hogy jojjunk ossze ujra mert ennek semmi ertelme es mindkettonknek szuksege van egymasra most igazabol majd lajta is a gyakorlatban hogy nincs vele baj mert holnap megy tobb helyre is aztan majd meglatjuk de igazabol ez nekem lelkileg oszinten eleg megterhelo es fogalmam sincs mit csinaljak lenyegeben mindig itt voltam neki segitettem neki folyton mindennap tanulok vele stb barmi tortent vele buliknal is fentmaradok vele stb amikor beteg volt szamithatott ram lenyegeben a multkor amikor elment bulizni a baratnojet is megbantotta ezzel hogy odament es mi is szakitottunk es lenyegeben probaltam neki segiteni rendbehozni a baratsagat tehat meg itt is felre tettem a sajat dolgaim amikor alapvetoen igazabol masok dolgat nem igen tartom prioritasnak es telibe szarom hogy masoknak jo e vagy sem na de tippeket varok hogy megis mi ez ami most tortenik?
2022. nov. 11. 20:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
emelett meg az is gondja volt egyebkent hogy feltekeny vagyok amikor igazabol o folyton megsertodott rajta hogyha barmi fele lany kerult szoba vagy egyaltalan a kozelemben volt nem ilyen halalos sertodes, de flegmult egy kis ideig az o baratikorebe meg eleg sok fiu tartozik akik nem eppen azok a szoknyapecerek igazabol orulnek ha hozzajuk szol egy lany es a tarsasagukban o nez ki a legjobban es konkret mindenkinek bejon, en bizok benne de mondjuk 6-7 shot utan a fiukban akiknek bejon na bennuk nem
2022. nov. 11. 20:11
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez mind 1 mondat? 😰
2022. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Hasznalj mar irasjeleket te nyomorult. Meg mondatokat. Tagold oket.

Nem csodalkozom ha szakitott ha ilyen nyomorek vagy. 10ig tudsz szamolni?

2022. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Röviden mi a lenyeg?
2022. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
figyelj, ami egyszer elromlott többször is el fog, fiatalok vagytok a barátnőd ahogy írtad bulizik, inkább a barátaival van, és már nem is szerelmes csak szeret. megemlítetted hogy tudjátok hogy szükségetek van egymásra, ezt barátként is megtehetitek.
2022. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
aki végigolvasta, mondja már el legyen kedves 7-9 szóban, mi a lényeg, köszi ;)
2022. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
A lényegében és egyébként annyiszor leírtad,hogy sok volt már ezt a sok mindent elolvasni! Hagyd bulizni! Keress magadnak más lányt!
2022. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

ez durva

ez a legokádékabb kérdés amit valaha láttam az oldalon

2022. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Asszem elég volt mára a gyakori
2022. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Magyarul, tagoktan, értelmesen?!

Mi ez a zagyvaság?

2022. nov. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!