Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz 18 éves fiúként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz 18 éves fiúként olyan lánnyal össze jönni aki nem sokára 15 éves?

Figyelt kérdés
És szeretném megkérdezni, hogy ez nem büntethető? Én úgy tudom, hogy 14 éves kortól nem.

2022. nov. 15. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Nem gáz
Ez büntetendő
40 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha ennek ellenére vannak közös témáitok, hasonló az érdeklődési körötök, szerintem egyáltalán nem gáz. És ez annyira még nem is nagy különbség. Ha nem nagyon szembetűnő a különbség (nem külsőre), akkor teljesen normális kapcsolat lehet szvsz.
2022. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Gáz. 18 év alatti ha kitalálja, hogy te zaklattad, vagy bármi, akkor téged fognak elítélni és akár böribe is kerülhetsz. Hiába 14 év a beleegyezési korhatár. A gyakorlatban ha ő kitalál valamit rólad, akkor neki fognak hinni. Amúgy is minek akarsz felnőttként kislánnyal kavarni... Ne legyél pöcs :)
2022. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ez 3 év korkülönbség, valószínűleg mindketten gimnazisták vagytok. Ez teljesen normális.
2022. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén szeretitek egymást, akkor nem gáz.:)
2022. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!