Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen a tökéletes randi?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz hogy maximálisan elérje a tetszeseteket, nyilván a megjelenésén, és a szemelyisegen kívül?

Érdekelnek személyes tapasztalatok, történetek is, illetve álmok is.



2022. nov. 17. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi kell, hogy jól érezzem magam.:)
2022. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a fontos hogy jól érezze magát mindkét fél és ne legyen kínos vagy unalmas. Én például kifejezetten utálom ezt a tipikus első randi sémát, ahol mindkét fél kiöltözik és elmennek valami étterembe mert az úgyis jó...


Számomra sokkal kellemesebb egy délutáni vagy esti séta, sok beszélgetéssel, esetleg egy kávéval vagy valami hasonló jellegűen laza randi, amin meg lehet ismerni a másikat.

2022. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a crush-ommal van, ha csak nézzük egymást az is tökéletes
2022. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!