Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi időbe telik elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik elfelejteni egy első szerelmet?

Figyelt kérdés

Kis háttérsztoriként, lány vagyok és volt már egy pár kapcsolatom, alakulóm stb. Egyik sem volt túl hosszú, 1-4 hónap között.

Tavasz elején megismertem egy fiút, akivel rögtön egy hullámhosszon voltunk és úgy éreztük mindketten mintha 1000 éve ismernénk egymást. Elég hamar hivatalosak is lettünk, az első pár hónap nagyon jó volt. Oda voltunk egymásért. Soha senki iránt nem éreztem még ilyet mint iránta, nagyon más volt mint bárki akit ismertem előtte.

Szeptemberben kezdtek el elromlani a dolgok, mivel mindketten nagyon elfoglaltak voltunk (iskola, munka, edzés stb). Egyre kevesebbet tudtunk találkozni, és volt egy pár veszekedésünk. Végül szeptember végén szakítottunk, elég váratlanul ért és az egész helyzet nagyon bonyolult volt. Már majdnem 2 hónapja nem beszéltem vele, nem láttam, semmi kapcsolat nincs köztünk most már. Ő valószínűleg tovább lépett, én is beszélek azóta valaki mással de egyszerűen nem tudom azt érezni mint vele. Folyton érzem a jelenlétét, és még reményt fűzök hozzá hogy egyszer folytatjuk.

Létezik hogy 2 hónap alatt nem tudtam elengedni valakit? Mikor fog ez elmúlni? Nektek volt ilyen? Szívesen várok bármilyen történetet vagy segítséget ezzel kapcsolatban, előre is köszönöm.



2022. nov. 20. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelmet, vagy bármelyiket miért kellene elfelejteni? A fájdalom része majd halványul. Egy szerelmet 2 hónap alatt senki nem tud lezárni, ha a másik szakított.
2022. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
1 mp
2022. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami nekem nem világos. Ha annyira nagyon szeretitek egymást, akkor nem fogtok csak az elfoglaltság miatt szétmenni. Mi volt a háttérben, ami kiváltotta a szakítást? Tudom most ez nem lényeges csak érdekel.
2022. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfelejteni, és nem is lehet. Ha elfelejted, akkor nem volt valódi.

Emlék marad, tapasztalatokkal. Ez így van mindennel az életben.

2022. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni nem fogod. Az, hogy miként jut eszedbe és mennyit már rajtad múlik.
2022. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, az enyém bonyolultabb.

Egy éve beleszerettem egy fiúba. Nem jöttünk össze csak kavartunk. Aztán vége lett januárba. Egy baráti társaságba vagyunk azóta… gondolhatod milyen volt. Márciusra megbékéltem vele, de nem szívesen láttam. Májusba megint összesodort minket a sors, történt pár dolog, de ennyi, a sok fájdalom miatt nem tudnám újrakezdeni vele…

Mostmár nem úgy fáj mint régebben, a te fájdalmad is átfog alakulni, enyhül és bár hihetetlenül hangzik, de egy nap eszedbe se fog jutni.

2022. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Kavarás alatt mit értesz?
2022. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy teljesen nem lehet elfelejteni valakit és nem is ez a célom, csak szerintem nem egészséges hogy ennyit gondolok rá még mindig.


#3 ezt nem szeretném itt kifejteni, privátban elmondom neked is és bárkinek szívesen. bocsi

2022. nov. 20. 20:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kavarás - nincsenek együtt, de úgy viselkednek egymással. Nincs sok értelme, de ma már ez nagyobb divat. Főleg fiataloknál, nincs teljes elköteleződés.
2022. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#8 Nen kell leírni ha nem szeretnéd (egyébként ne felejtsd el hogy anonim oldalon vagy), csak furcsálltam, hogy annyira nagyon szeretitek egymást és hirtelen szétváltok. De biztos volt rá ok, nem akarok jobban belemenni.


#9 Az értelmét én se látom, de el kell fogadni hogy van ilyen.

2022. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!