Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen játékot egyéb ajándékot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen játékot egyéb ajándékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
A barátommal hamarosan az első évfordulónkat ünnepeljük. Valami társasjátékra gondoltam mert nagyon szeretjük őket és ezzel közösen eltöltött időt is ajándékoznék magunknak. Tudom hogy én ismerem őt ezért nektek nehéz dolgotok van, de esetleg ha ajánlanátok olyan társasokat amik nagyon izgalmasak vagy ti nagyon szeretitek megköszönném. Szép estét😊

2022. dec. 30. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugisabbat/gondolkodósat akartok, akkor a Scrabble tök jó lehet.:)
2022. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Igen, Igen és... (Ezekkel jobban meg tudjátok ismerni egymást)

What do you Meme, Shit happens (ezek már inkább felnőttesebb játékok)

Dixit, dobble (ezek meg főleg gondolkodós/memóriát fejlesztő játékok)

2022. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először szerintem jó lenne tisztázni, hogy milyen társast szeretnétek. Mert ha már első évforduló, akkor én magamból kiindulva szextársasra gondolnék, de lehet, hogy ti meg nem akartok olyat.
2022. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden választ köszi. Hagyományos társasra gondoltam. Nem tudom ismeritek-e a Boldog kicsi Dinok nevűt, de pl ezzel nagyon sokat játszunk. Dixit-scrabble-activity és társai megvannak, ezeket többen szeretjük játszani.
2022. dec. 31. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!