Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lesz ebből később? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből később? Van ennek bármi értelme?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátnőm, de azt mondta hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni ezért nem próbálnánk e meg barátként. Én még mindig szerelmes vagyok belé mivel ez nem egyik napról a másikra múlik el. A fő “probléma” hogy egy osztályba járunk. Mit jelent ez? Sosem szeretett úgy mint szerelmét? Később meggondolja magát ezért nem akar távol kerülni? És a legfőbb kérdés hogy belemenjek e vagy se?

Előre köszönöm hogy segitetek



2023. jan. 19. 18:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mondta azt is hogy programozhatunk, nézhetünk együtt filmet együtt. Komolyan gondolhatja ezt?
2023. jan. 19. 18:57
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a szakítás oka?
2023. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném a helyedben, pláne ha még mindig szereted. Egyik pillanatról a másikra nem megy egy ilyen átállás...

És ha ő elkezd valaki mással összemelegedni a suliban a szemed láttára?

Én a helyedben felállítanék egy korlátot. Döntse el, hogy tényleg mit akar, de neked a haverkodás egyelőre nem fog menni.

Inkább kicsit hanyagoljátok egymást. Szerintem neked inkább idő kell emészteni a helyzetet, mint neki.

2023. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy maradjatok csak egyszerű osztálytársak, harag és szitkozódás nélkül.
2023. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Hat program utan ugyse tudsz tovabblepni, mert tovabbra is szerelmes leszel bele. Keresd mast, akinek bejossz
2023. jan. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem arról lehet szó, hogy az osztálytársi viszonyt váltotta fel a kapcsolat. Megpróbálta veled ezt a kapcsolatot, de annyira nem érezte jól magát, ezért még azelőtt kilépett, hogy rosszra fordultak volna a dolgok.

Én belemennék ebben a barát dologba, de nem azonnal, picit várnék, ameddig elmúlnak az érzelmeid iránta.

2023. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet azért akarja ezt hogy ne verjen közénk nagy falat ha később máshogy gondolná és megpróbálnánk újrakezdeni? Vagy ez kizárt?
2023. jan. 20. 14:17
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez is lehetséges. Éppen ezért maradjatok csak osztálytársak, harag, indulatok nélkül. Idővel eldől. Az is lehet, hogy érettségi után összeköltöztök...
2023. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A lány maga sem tudja mit akar, eleve, ha nézed a tini lányok insta sztoriját tele van "külső, belső, esély" pontozásokkal és 4-5 fiúnak írja egyszerre, hogy "esély: talán", úgyhogy valószínűleg ennyire lehet őt is komolyan venni.

Saját példámból kiindulva, én gimisként nem hónapokig, de évekig voltam reménytelenül szerelmes egy adott osztálytársnőmbe, ennél fogva képtelen voltam másik párkapcsolatra, nem is volt barátnőm 18 éves koromig. Te érzed magadon, hogy képes vagy-e továbblépni, vagy sem.

Mindig irigyeltem azokat, akik egy szakítás után 2 héttel már halálosan szerelmesek voltak az új pasijukba (lányok). :)

2023. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NTBS ***** válasza:
100%
Lehettek barátok, de el kell fogadni, hogy tovább fog lépni. Új pasi, aki nem biztos, hogy elvisel. Akkor repülsz. Vagy halgathatod a csajt a pasijáról.
2023. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!