Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ki szeretett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki szeretett belőlem vagy csak túl gondolom?

Figyelt kérdés

A barátom és én egy osztályba járunk. Középiskola első évében szemeltük ki egymást, de még csak 1 éve vagyunk együtt, jelenleg végzősök vagyunk. Amikor össze jöttünk minden remekül működött és nagyon boldogak voltunk, szinte minden percünket egymással töltöttük.


Mostanában viszont úgy érzem már nem kedvel annyira mint régen. Ő mindig magába zárkózik nincs szüksége arra, hogy megbeszélje velem a gondjait én viszont az ellentettje vagyok és mindent szeretnék megosztani vele. Az utóbbi időben mindig csak én beszélek és sokszor nem is válaszol arra amiket írok.


A másik dolog amiből azt érzem baj van az az, hogy nem fejezi ki úgy a szeretetét mint régen. Állandóan magasztalom és mondom neki mennyire szeretem, de ő nagyon ritkán tesz nekem hasonló megjegyzéseket. Elég régen töltöttük kettesben a szabadidőnket, csak az iskolában látom és van hogy beszélni sincs időnk. Az is eszembe jutott, talán én vagyok túlságosan ragaszkodó és neki ez már sok és elfáradt. Ezek miatt is írok ide, mert tanácstalan vagyok és tudni akarom én gondolom e túl, hogy már nem szeret vagy sem.


Mielőtt felmerülne valakiben a kérdés, hogy miért nem vele beszélem ezt meg, akkor csak annyit mondok nem egyszer felhoztam már a témát. A válasz mindig ugyanaz volt, fáradt most nincs kedve erről beszélni és nyugodjak le.


Sajnálom ha esetleg zavarosra sikeredett, próbáltam minden bennem kavargó érzést leírni. A tanácsokat vagy válaszokat előre is köszönöm!


2023. jan. 22. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

"szinte minden percünket egymással töltöttük."


Itt a bibi. Uncsi lesz bárki ez után. Ezért nem jövünk össze osztálytárssal, azaz valakivel akivel az oktatási rendszer kényszerközösségbe rakott. Nem igaz hogy ezt előre nem látjátok mennyire cringe 1) egy kapcsolatban egymás szájában összezárva élni és 2) egy kapcsolat vége után egymás szájában összezárva élni.

2023. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy elfáradt a dolog.:/
2023. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Ja, nálam is úgy volt. 7 keserves év. Állandóan úgy állt a haja, ugyanazokban a ruhákban, mindig ugyanaz a gagyi parfüm, a horkolása, nyafogása, hisztije, főztje... Ennyire még az életben nem untam meg semmit, mint őt.
2023. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thispain ***** válasza:
100%

#2 Ő is (ahogy mondta), és a dolog is.


"Elég régen töltöttük kettesben a szabadidőnket"

A probléma innen keresendő valószínűleg.


Két dolgot lehet érdemes tenned:


- Hátrébb lépsz:


Amikor hozzád szól, vagy ír neked, reagálsz, egyébként nem keresed, és elfoglalod magad valami mással, amit szeretsz csinálni nélküle is.


A reakciójából kiderül, hogy amúgy hiányzol-e neki. Ha igen, keresni fog, és szakít időt a találkozásotokra. Ellenkező esetben a kapcsolat elhalványul.


- A másikat valószínűleg jobban ismered.

2023. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!