Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-33 Áldás vagy Átok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-33 Áldás vagy Átok?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit csináljak össze jöttem egy 16 éves csajjal nagyon nehezen vitt rá a lélek persze tudom hogy nagy a korkülönbség de annyira egyet értettünk mindenbe a szüleivel össze barátkoztam hihetetlen nagy lett a kötelék én próbálok mindent kihozni hogy ne legyenek kétségek De olyan dolgok derültek ki a kis csajról és derülnek ki folyamat hogy a hajam égnek áll és a szülei sem tudnak róla azt mondja azért mondja el ezeket nekem mert bízik bennem De én is elítélem és még magamban is kell tartani ezzel szemben meg már másképp gondolok a kis csajra és sajnálom meg dühös is vagyok egyben. És nem hogy azon lenne hogy bebizonyítsa az ellentétét még egyre jobban csinálja a hülyeségeket.

Mindig mondja hogy nagyon szeret meg én vagyok az élete értelme. De akárhányszor elmegyünk valahová elvonul telefonálni folyamat pasikkal chat el azt hiszi hogy én nem tudom meg nem látom

A megismerkedésünkkor egyáltalán nem gondoltam volna hogy ennyire könnyen megvehető. De nem haragudnék rá ha őszinte lenne mert akkor békével elválnék tőle hiszen tudom hogy fiatal és élnie kell még Csak azt is tudom hogy ostobaságokat csinál pedig elég jómódú családból származik és nagyon jó iskolába is jár. Szerintetek szedjem a sátorfámat?



2023. jan. 23. 10:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
A kor csak egy szám
2023. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Ami engem jobban meglep, az az, hogy a lány szüleinek nem gond, hogy a 16 éves lányuk egy több mint kétszer olyan idős pasival jár...

Amúgy mik derültek ki a lányról?

2023. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
10%
Dettó, csak én 41 a csaj 18. Hát, nem bírtam sokáig vele. Konkrétan elegem lett a hazudozásaiból.
2023. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Eleinte az anyukája elég mérges volt rá de megbékéltek. Valójában a lány kezdeményezett ez is volt a furcsa nekem. De annyira kis ártatlannak tűnt.

Aztán elmondta hogy elöttem valami 40+ os faszival volt. meg aztán sorra szépen lassan elmesélte kivel mikor már 8 hónapja vagyunk együttt és még most is derülnek ki dolgok hogy az iskolában is a tanárával nagyon jóban "volt" mindig elkérte őt tesi óráról meg jópárszor elszólja magát észre sem veszi. Engem csak az bánt hogy nem ilyennek gondoltam és nem is ilyennek adta elő magát. Ja meg nagyon sokat hazudik.

2023. jan. 23. 10:57
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Szóval lényegében közel sem olyan kis ártatlan, mint gondoltad és NAGYON szereti a jóval idősebb pasikat...
2023. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
36%
3 as vagyok. Szerintem dobd, nekem is nehéz volt, de azóta nyugodt az életem. Nálam is ő kezdeményezett. Sokat beszélgettünk, és kialakult, bár ne alakult volna.
2023. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg megpróbálhatnál a saját korosztályodból keresni valakit.
2023. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom keresett valakit, aki pénzeli...
2023. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
átok - el se olvasom a szöveget.
2023. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%
Pun-cs :P
2023. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!