Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-33 Áldás vagy Átok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-33 Áldás vagy Átok?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit csináljak össze jöttem egy 16 éves csajjal nagyon nehezen vitt rá a lélek persze tudom hogy nagy a korkülönbség de annyira egyet értettünk mindenbe a szüleivel össze barátkoztam hihetetlen nagy lett a kötelék én próbálok mindent kihozni hogy ne legyenek kétségek De olyan dolgok derültek ki a kis csajról és derülnek ki folyamat hogy a hajam égnek áll és a szülei sem tudnak róla azt mondja azért mondja el ezeket nekem mert bízik bennem De én is elítélem és még magamban is kell tartani ezzel szemben meg már másképp gondolok a kis csajra és sajnálom meg dühös is vagyok egyben. És nem hogy azon lenne hogy bebizonyítsa az ellentétét még egyre jobban csinálja a hülyeségeket.

Mindig mondja hogy nagyon szeret meg én vagyok az élete értelme. De akárhányszor elmegyünk valahová elvonul telefonálni folyamat pasikkal chat el azt hiszi hogy én nem tudom meg nem látom

A megismerkedésünkkor egyáltalán nem gondoltam volna hogy ennyire könnyen megvehető. De nem haragudnék rá ha őszinte lenne mert akkor békével elválnék tőle hiszen tudom hogy fiatal és élnie kell még Csak azt is tudom hogy ostobaságokat csinál pedig elég jómódú családból származik és nagyon jó iskolába is jár. Szerintetek szedjem a sátorfámat?



2023. jan. 23. 10:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
De 33 éves vagyok és nem vagyok egy nahy regényírófőleg nem telefonról attól hogy itt elő tudja adni magát jópár ember mint kölcsei nem az jelenti a felnőtté válast nem akarok ezmiatt veszekedni csak azok írjanak akik nem a helyesírásért vannak itt. Hozzáteszem az okok pont az ilyen emberek miatt alakulnak ki akik itt interneten próbálják élni az életet. De köszi a jó és rossz tanácsokat is egyaránt.
2023. jan. 23. 14:31
 22/30 anonim válasza:
17%

Havi mennyibe kerül a kiscsaj?

Én euróba Tudok fizetni

2023. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tanulj meg fogalmazni és helyesen írni. Addig ameddig ez nem megy, ne a csajozáson járjon az eszed. Bár megértem (már ha valóban 33 éves vagy, és nem csak trollkodsz), hogy ennyi ésszel csak 16 évesnél van sikered. De könyörgöm, még egy átlag 16 éves is sokkal jobban fogalmaz nálad.
2023. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Vess véget ennek a kapcsolatnak hiszen a csaj nem őszinte veled.
2023. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi a sok remek tanácsot van miböl merítenem. 😉...
2023. jan. 24. 06:45
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Az egész "kérdésed" igazából csak panaszkodás volt arról, (kort félretéve) hogy megismertél valakit, aki már egyáltalán nem úgy viselkedik, mint az elején. Hazudik, rossz dolgok derülnek ki róla, ha együtt mentek is valahova, ő inkább telefonozik.

Nem értem mi tart még mellette. Vagy mi a kérdés.

2023. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
36%
Irreális elvárásaid vannak egy ilyen korú csajtól. Ebből látszik, hogy éretlen vagy és buta, de legalább panaszkodsz.
2023. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor kapaszkodjatok össze a nagy igazságotokkal ti okos emberek és tapsoljatok.😄
2023. jan. 24. 12:46
 29/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem mondanám sem áldásnak sem átoknak. Ez van kettőtök között.

Nem gondolom, hogy a lány szülei megbékéltek ezzel a kapcsolattal köztetek. Legfeljebb mutatják.

Ennek nem lesz jövője.

Viszont, kolleganőm mesélte, hogy amikor középiskolás volt, a lányok többsége hazudozott azzal, hogy mit csinált a fiúkkal, holott a valóságban csak nem akart lemaradni a többitől, akik valóban fiúztak. Erre is gondoltam, amíg olvastam a kérdést. Te jobban tudhatod, mint én, hogy valóban milyen. A korkülönbség miatt szakíts.

2023. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg ne a korkül. miatt szakíts, hanem a lány beállítottsága miatt. Ha tényleg ilyen, akkor nem melletted fog megváltozni. Viszont arra figyelnék, hogy ő most megnyílt neked, ne úgy jöjjön le neki, hogy azért mert megnyílt, mert attól még szorongóbb lehet, hanem idővel megértetnem vele, hogy nagy a korkul. még élnie kell. Egyfajta kegyeshazugság. :(
2023. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!