Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretnék kérni pár tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kérni pár tanácsot hogy hogyan akadályozzam meg hogy folyton arra gondolok hogy,nehogy vége legyen vagy el csesszek valamit?

Figyelt kérdés
Tehát elég szorongó típus vagyok görcsösen ragaszkodom minden kapcsolathoz, ismerkedem egy fiúval úgy látom sokat csalódott nagyon nem akar kapcsolatot de én igen és ettől nagyon feszengek nem akarom hogy ki használjanak.Azt mondta hogy őt első kapcsolatában meg csalták és ő is csalta a következő barátnőjét, sok lányt meg bántott.

2023. jan. 24. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ő nagyon nem akar kapcsolatot, szóval valószínüleg nem jössz be neki, tehát nem igazán tud kihasználni.

Azt pedig egy pszichológus tudja neked elmondani, hogy a fenti kérdésnek mi a megfejtése.

2023. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Gondolj arra, hogy elcseszhetsz valamit, hiába próbálkozol. Inkább bukj el, kezdd újra.


https://www.youtube.com/watch?v=q719za15gRE

2023. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Probálj kicsit lazabb lenni. Hamarabb fogod elrontani ha gorcsolsz rajta. Ha ugy erzed hogy teged is kiakarna hasznalni akkor ne engedd kozel magadhoz, igy kevesbe fogsz csalodmo es kevesbe fog fajni. Vagy probald meg baratkent kezelni, beszelgessettek hoyg megtud mit is szeretme es akkor tisztabb lesz szamodra is a dolog
2023. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ő nem akar kapcsolatot, tehát már itt felesleges a társalgas folytatása. Na meg sok lányt meg is csalt, bántott, nekem ez lehet, hogy piros zászlóként jelezne. Mondjuk ez a meg csalás téma teljesen itt a piros, hol a piros.

Én is nagyon ragaszkodó vagyok, félek az elvesztéstől, de én erre már megtaláltam az okot. Általában az, hogy most milyen emberek vagyunk az a múltból ered. Természetesen ezen lehet változtatni és kell is. Ha úgy érzed, hogy egyedül nem megy, akkor fordulj pszichológushoz. :)

2023. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
Ő nem akar kapcsolatot, kerek perec megmondta, de te kapcsolatot akarsz vele. Ezek szerint nem értetted, mit jelent az, hogy nem akar kapcsolatot. Ne akarj az a csaj lenni, aki "ó majd én megváltoztatnom, értem megteszi, sőt, meg is gondolja magát és együtt leszünk életünk végéig". Jelenleg saját magadat vered át. Ő "nem tud" kihasználni, hiszen megmondta, hogy nem akar semmit, ha te belemész az ő játékába, remélve, hogy meggondolja magát, az a te döntésed. Én is ilyen voltam, jöttek is a pofonok rendesen, aztán elkezdtem foglalkozni magammal, önismeretet tartani, kibékülni önmagammal (itt ne a csillagászati áron értékesített önismereti és önsegítő könyvekre gondolj, kb semmit sem érnek), hanem tényleg magaddal foglalkozz, gondolkodj el azon, hogy mi lehet a szorongás kiváltó oka, honnan ered, próbáld meg rendbe tenni magad lelkileg. Mikor már kellően szereted magad, annyira, hogy azt mondod, nem éred be akárkivel, aki útba esik, mert tiszteled magad annyira, hogy a legjobb jár neked és nem éred be "kevesebbel", na akkor fog betoppanni az, akire utólag azt mondod, megérte rá várni. Nem az határoz meg, hogy van-e barátod vagy nincs, hanem te magad, hogy jóban vagy magaddal, szereted azt, aki visszanéz a tükörből és egyedül is jól érzed magad, mert tudod, hogy a te boldogságod nem másoktól függ. Egy barát, egy társ "csak kiegészítő", te magad vagy az a személy, akivel életed végéig együtt kell élned, jó ha szereted ezt a személyt. Szóval a lényeg: előbb az önszeretet, utána mindenki más.
2023. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!