Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem nem figyel rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem figyel rám eléggé a párom és ki múlt a szerelmem?

Figyelt kérdés
Tisztelem, szeretem, hiányzik, féltékeny vagyok alkalomakkor, akkkr miért nem érzem a szerelmet? Lassan 2 éve együtt vagyunk távkapcsolatban élünk de nemsokáig. Mikor irogatunk mar nem tudom örömmel mosolyogva leírni neki hogy szeretlek hasonlók. Mikor együtt vagyunk egy idő után nem tudunk miről beszélni és csak netflixezünk és néha sétálunk akkor is nehéz témát találnom, mindig én próbálkozom azzal is mit csináljunk. Pár apró tulajdonsága zavar pl sokáig alszik, sokat gépezik közbe nem igazán ír, nagyon önfejű. Sokszor mondtam neki utaltam rá mi esne jól kis dolgok én adok neki megteszem azokat de nem kapom vissza, nagyon feledékeny. Nem akarom elveszíteni de néha megkérdőjelezem miért vagyok vele, egész családom ellene van ez nem is hat meg hiszen én vagyok vele nem ők. Tényleg ez már az mikor a szerelem szeretetté vált? Mivel lehet picit visszahozni a szikrát, szerelmes érzést?

2023. febr. 1. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos én is elég sokáig alszom... Értsd 8-9 óra. Nem tudok mit tenni.
2023. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A szerelem valószínüleg már elmúlt, de ezzel nincs semmi baj, ez sokaknál megesik. Azt próbáld megbeszélni vele, hogy min változtassatok, hogy újra jó legyen minden.
2023. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha elmúlt a szerelem akkor szevasz. Az kamu szöveg, hogy törvényszerűen elmúlik idővel, 5 éve vagyok együtt a párommal és még mindig szerelmesek vagyunk.
2023. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szekszuális életünkkel minden rendben, mondtam neki hogy néha ugy érzem kimult a szikra de nem érzem tett valamit ellene inkább beflegmult röviden válaszol ritkán
2023. febr. 2. 15:09
 5/5 Senior Séf ***** válasza:

"szekszuális életünkkel minden rendben"

Távkapcsolatban? Hadd mondjam már, hogy cö-cö.

2023. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!