Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon haragudnátok, hogyha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon haragudnátok, hogyha a párotokat elvinnék a szülei érettségi ajándékként Isztambulba nyaralni hármasban?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 10:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az az indok, hogy őt meg sem kérdezték, jönne-e (saját pénzből), nem ismerik el, mint párt/családtagot, és hogy jobban ragaszkodik a szüleihez, mint a párjához
2023. febr. 2. 10:58
 2/21 anonim ***** válasza:
99%

Mi a fészkes fene van??

Vagy én vagyok hülye, és nem értem a kérdést, vagy tényleg valami nagyon elborult dolgon rugózol.

Neked most az a kifogásod, hogy őt a család elviszi a családi nyaralásra? Ez most komoly?? Milyen kapcsolata tiétek, ahol ezen fennakadsz?

Másrészt: tini kategória. Nem, te még nem vagy családtag. Majd ha összeházasodtok, az leszel.

2023. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal nem a párjának a tulajdona...

A család, a barátok és a szerelem között meg kell találni az összhangot, ez persze azt jelenti, hogy olykor a szerelem oltárán ki kell zárni az adott pillanatban a családot és a barátokat, a barátok oltárán a családot és a szerelmet és persze olykor a család az első és ignorálni kell a szerelmet és a barátokat.

A kérdés ennek mértéke...


Jó lenne tudni, mi a mögöttes...


De ha csak ezt veszem alapul, akkor miért ne lenne jogos elmenni 1 hétre? Még egyszer mondom, nem a párjának a tulajdona, sőt, még haszna is lehet; kiderül, mennyire erős a kapcsolat.

2023. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi a haláláért haragudni mert a párom nyaral a családjával??? Ha valakinek van párja mással nem lehet nyaralni, vagy mi?

Attól hogy te a párja vagy, még nem kell az ő szüleinek téged nyaralni vinni.

2023. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom... érettségi. Tehát gyakorlatilag még szinte gyerek az illető, te pedig azon hisztizel, meg haragszol (wtf??), hogy a szülők gyereke elmegy a családi nyaralásra. Most szerinted azért otthon kellene maradnia, mert épp becsajozott? Hát te tiszta hülye vagy. Nekem ilyen csajom lenne, menten dobtam volna.
2023. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy haragudnék. Jó utat kívánnék neki, kérnék sok képet meg egy képes lapot onnan.

Ha a helyedben lennék nem én lennék a családja. Nem a férjem, nincs gyerek és nem élünk együtt. Ha 40 éves lenne és a szülei hívnák el akkor adódna némi logisztikai probléma, de akkor is azon igyekeznék, hogy el tudjon menni a családjával kikapcsolódni.

A párom NEM a tulajdonom.

2023. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem, eszembe se jutna megharagudni
2023. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy haragudnék :D Fel se merülne ilyen. Miért ne mehetne a szüleivel bárhova, vagy bármilyen programra hármasban??? És miért kéne mindenhova vinni a párt is? Főleg, így, hogy kb. még gyerekek vagytok.

Majd elmentek valahova ti is kettesben.

2023. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
78%

Szülőként írok, azaz felnőttként!


Eszembe nem jutna a lányom dugópajti..."PÁRJÁT" magunkkal vinni utazásra. Na jó, ha übercuki lány az illető, akkor simán.

Meg eleve, miért is vállaljak jogi felelősséget, egy 18 alatti, idegen srácért?

Ha meg 18+ vagy,, akkor majd elmentek kettesben, amint a lányom 18 lesz.


Lehet lepontozni!

2023. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő is ment már a szüleivel nyaralni, mert a párja akkor nem tudott szabadságot kivenni, bepótolták később. Szóval nem haragudnék, ha ez a kérdés, de nem egyértelmű.
2023. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!