Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye ez toxikus kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez toxikus kapcsolat?

Figyelt kérdés

-Ha nem tetszik valami a barátnőmnek, letilt, élőben ignorál.

-Ha nem tetszik egy komment, amit írok, letörli vagy letilt.

-Ha nem vagyok csúcsformában, akkor sráchaverjaival beszél.

-Ha rossz a hangulatom, azt mondja, hogy nem szeretem, nem vagyok figyelmes, bezzeg ez meg az írogat.

-Ha megsértődik, napokig nem ír, vagy konkrétan nem ír, ha keresem nem beszél velem, csak a telefont nyomkodja.

-Sosem kezdeményez találkozót, sosem kezdeményez beszélgetést, sosem tervez programot.

-Gyakran egyszerűen nem lehet vele beszélni, se élőben, se neten, de azt sem mondja, hogy nem alkalmas, csak szimplán ignorál, csak akkor keres, mikor olyan hangulatban van.


Nekem is megvannak a hibáim, néha féltékeny vagyok, néha eléggé befordulok, máskor túlpörgök, de azért ezt csak nem érdemlem, igaz?


2023. febr. 11. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán ismerem a toxikus jelentését, de az biztos, hogy ez nem normális kapcsolat. Én komolyan elgondolkodnék rajta, hogy kell-e ez nekem. Szerintem senki nem ilyet érdemel. Amíg van lehetőséged, próbálj kiszállni a dologból.
2023. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Eléggé.
2023. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az
2023. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon az.
2023. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is kapcsolat, csak kihasználás.
2023. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mégcsak nem is kapcsolat. Kuka az egész
2023. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésem van: mi jó neked ebben a "kapcsolatban"?
2023. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hàny éves vagy. Viszont azt ajánlom offold ezt a csajt. Ès kezdj el magadon is dolgozni. Senki nem szereti a féltékeny embereket.
2023. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden napod mérgezi ez a nő. Ilyen viszonyok mellett akarod leélni az életed? Mi lesz a jó az életedből, ha ez így marad?

Szakíts!

2023. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. A lány nem foglalkozik veled, max magával. Ez nem egy normális kapcsolat
2023. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!