Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek ezzel a kínzó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a kínzó èrzèssel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a saját boldogságomat öltöm meg ezzel, fèltèkeny vagyok már akkor is ha csak fiúkat hoz fel, ma is kapott Raffelót meg èdessègeket az iskolában és valhogy bánt ez. Állandóan rossz dolgokon kattog az agyam. Másfél éve vagyunk együtt, ő 17 én 21. Főleg akkor jár rossz dolgokon, amikor elmegy inni a barátnőivel, valamiért attól félek hogy megfogdossa valaki, vagy lesmárolják a buliban mikor részeg, tudom hogy sosem csalna meg, de miután ez megtörtént valahogy nem lenne ugynaz vele.

2023. febr. 14. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez még az egészséges kategória, bár már annak a felső határa. Abba gondolj bele, hogy már volt egy csomó buliban és egyszer se csalt meg. Ha meg valaki részegen megfogdossa, vagy lesmárolja, az igazából erőszak, tehát ő az áldozat. Na meg a barátnők is segítenek, ha olyan van.
2023. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Lépj be a seregbe
2023. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Kitől/kiktől és miért kapott édességet? Tudtommal a nagyratartott valentin napon a szerelmesek a párjukat ajándékozzák meg és nem minden-ebben az esetben- lány ismerősüket.
2023. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
#3 Ilyenkor sok ismerkedni vágyó srác is próbálja kifejezni a csajoknak az érzéseit, ezért szoktak csokikat adni.
2023. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
73%
Győzd le vagy fogadd el.
2023. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért fogadta el? Én ezt kicsit furcsának találom. Én nem fogadnám el.
2023. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha leülsz vele beszélgetni és megpróbáltok megoldást találni a problémákra.
2023. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy normalis
2023. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
21 vagy es megis te vagy a gyerekesebb ebben a kapcsolatban. Ha nem ad okot bizonytalansagra akkor szedd ossze magad es ne mergezd a kapcsolatorokat meg az o eletet sem, mert elobb vagy utobbi ha megunja le fog lepni.
2023. febr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!