Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Több mint 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1 éve vagyunk együtf barátnőmmel és mindig letagad engem, miért?

Figyelt kérdés
Szeretem őt nagyon, ő is engem de max snapchaten vagy viberen beszélünk vagy élőbe ritkán ha úgy tudunk talizni hogy csak 2-en. Barátnői előtt is letagad engem mert a szüleit megértem még oké hogy elöttük nem mondja el hogy van valakije de azért a barátainak illene főleg úgy hogy konkrétán rám kérdeztek. Össze is vesztünk nem 1x már ez miatt. Az instáját se hajlandó megadni de elvárná hogy én mindenhova megadjam neki a jelszavaimat. Nincs mit rejtegetnem tőle mert nem csalom meg de azért na ő konkrétán a jelszavaimat kéri mindenhova én meg annyit nem kapok tőle hogy bekövethessem instán. Lány barátaimra mindig féltékenykedik nagyon durván de én nem szólalhatok meg ha ő arrol beszél a foú barátjaival hogy milyen izű a gec.i mert ők biztos tudják meg hogy leöntötték a pólóját vizzel és jajj nagyon vicces volt mert tökre látszott a melltartója... ezen is nagyon durván összevesztünk. Próbáltam nyitni felé perverzség terén totál alaptéren semmi durván de instant kiakadt hogy mit képzelek magamról stb. Nem értem miért viselkedik így :/

2023. febr. 16. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts vele most. Nem szeret téged csak játszik
2023. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem is igazán értem mi köt még hozzá téged.
2023. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokszor nagyon aranyos tud lenni meg kedves is mikor olyanja van
2023. febr. 16. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Szakíts. Ezen nincs mit ragozni, ez nem kapcsolat, pláne nem egészséges kapcsolat. Hogy bírod már 1 éve ezt?
2023. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Jesszus én azonnal szakítanék vele.1 év után alap,hogy elmondja a szüleinek,hogy van valakije,alap,hogy ismerősnek jelölhetem,bekövethetem mindenhol,ne csináljon ilyeneket fiúk előtt hiszen van barátja.Letagadni meg ne tagadjon már le ha szeret.Szakíts vele,már éppen elég időt öltél ebbe a "kapcsolatba"
2023. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Nehogy szakíts ezért! Akik ezt irják semmilyen párkapcsolati tapasztalatuk sincs valószínűleg incelek lehetnek.
2023. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez kemény.
2023. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én ia szakítanék a helyedben, ez így nem egy normális kapcsolat.
2023. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mert csak a szeretője vagy
2023. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy tipikus nárcisztikus lány.
2023. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!