Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvileg kiszeretett belőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csucsuka kérdése:

Elvileg kiszeretett belőlem és szakitott velem.. van még esely ra hogy osszejojjunk? 17/L

Figyelt kérdés
2 honapig voltunk egyutt, tudom nem sok de szerettuk egymast. Van egy kozos ismerosunk akinek mindig minden nap ezerszer elmondta hogy mennyire szeret engem. A baratnoim látták, hogy hogy nez ram es a nézéséből lehetett látni hogy mennyire szeret. Tegnap mondta el hogy szakít és hogy már 1 hete kiszeretett belolem.. szerintem ez nem igaz mert 3 napja még a nyarat tervezte velem és mondogatta hogy nagyon szeret. Tudom hogy nincs más a képben. Mit gondoltok van még esélyunk osszejonni és szerintetek kamu az indok hogy mar nem szeret?

2023. febr. 18. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincs ennyi idő alatt nem múlhat el a szerelem, úgyhogy tuti hogy sose szeretett
2023. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan nincs hogy sose szeretett mert mindenkinek elmondta hogy mennyire szeret meg látni is lehetett rajta nagyon durvan hogy szeret
2023. febr. 18. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám kiszedni belőle, hogy mi a valódi oka, mert ahogy #1-es is írta, ennyi idő alatt nem múlhat el. Próbáld rávenni, hogy őszintén beszéljétek ezt meg.
2023. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá! De ez akkor is furcsa.
2023. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Éretlen, rapszodikus paprikajancsi. Keveri a szerelmet azzal, hogy szexet akar.
2023. febr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Tanulj még, ráérsz 5-10 év mulva ezzel foglalkozni.


Most fektess be inkább tanulásba.

2023. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!