Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak/ mondjak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak/ mondjak hogy legyen pasim? 16/l

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatomban nem alakultak úgy a dolgok ahogy vártam mert a barátom csak kihasznált. Viszont amióta szakítottunk (ez volt fél éve) picit magányosnak érzem magam is jó lenne az oldalamra vki. Is egyszerűen félek másokat leszólítani az utcán mert a pasizós dumám katasztrófa.

2023. febr. 22. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát 16 évesen én a barátokra támaszkodnék inkább, nem pedig egy kapcsolatra, de ha neked ez a szíved vágya, akkor különböző sulis programok, szakkörök, hobbyk, sportolást ajánlanám, ahol normálisa megtudsz ismerkedni új emberekkel.
2023. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Szabad veled ismerkedni?
2023. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Írj nekem ;)
2023. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Ez amúgy nem úgy szokott menni, hogy a pasiknak kell kezdeményezni? Szóval a lánykénk ilyen mindenféle jelzéseket kell leadni amit a pasik úgysem értenek


Amúgy, ha van aki tetszik, akkor menj oda hozzá dumálni, ha nincs, akkor ne siettesd a dolgot, majd lesz olyan aki tetszik

2023. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Lehet fura lesz amit írok, de szerintem örülj neki, hogy egyedül vagy és használd ki.

Amikor én szakítottam ez első párommal (aki elég toxikus volt velem), megkönnyebültem és örültem neki, hogy egyedül lehetek. Több időm volt magamra, azt csinálhattam amit akartam, oda mehetem ahova akartam, ki tudtam teljesedni a hobbymban. Egyáltalán nem éreztem magam magányosnak mert sok időt töltöttem a családommal és a barátaimmal.

Szerintem ezt a párkeresés dolgot felesleges erőltetni, úgy is jön majd valaki akinek megtetszel, vagy neked tetszik meg valaki.

2023. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Úgy szedd össze az újat, ahogy az előzőt is, ilyen egyszerű. Alapból azt mondanám hogy társkereső, de 18 év alatt ez nyilván nem játszik.
2023. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne kérjen pénzt!
2023. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%

Őszintén szólva a lányoknak ebben a korban csak ki kellett írniuk egy hirdetést a Jófogásra, fél percen belül elkeltek...

Valójában ha elengeded, hogy te konkrétan párt akarsz találni, és élsz társasági életet, akkor nagyon jó esélyekkel indulsz. Ha pörögsz rajta, és úgy teszed ugyanezt, akkor el is temetheted, hogy lesz belőle valami🙂

Ez a te döntésed. Kierőszakolni ezt nem lehet, vagyis én elküldtem mindenkit, aki csak azért akart kapcsolatot, hogy kapcsolatban legyen😅

Sok sikert hozzá. 21-F

2023. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Senior Séf ***** válasza:
70%
Tudod, kérdező, nem a gombra kell kabátot keresni. A társkeresés normális esetben nem úgy történik, hogy na most elindulok, aztán valakit felszedek, hanem meglátok/megismerek valakit, aki megmozdít bennem valamit. Ilyenkor aztán egy gyors környezettanulmány tán indulhat az akció.
2023. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Lányként mit mondj?? Inkább azt kell tudnod mit nem: ha egy pasi szimpatikus és beszélget veled, ne mondj neki nemet. A többi meg majd alakul.
2023. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!