Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor ugranak bele a második...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ugranak bele a második kapcsolatukba az emberek, amiután az elsővel szakítottatok? - Hány hétre rá? Ha túl hamar, az menekülés volt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 23. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Sok tényezőtől függ, nem lehet általánosítani. Valakinek 2 nap, másnak 2 hónap. Vagy még több is.


Hogyha nagyon hamar, akkor valszeg azért, mert az elsőben kezdett elmúlni a kezdeti "rózsaszín köd", és/vagy mert jött valaki más (is) a képbe, amiért az elsőnek lőttek.


Ha nagyon sokára, akkor tényleg komoly érzelmeket váltott ki az adott illetőből, és nehezen emésztette meg. És ebben az esetben nem ő volt az ok a szakításra.

2023. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs egyértelmű válasz.
2023. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is ilyen helyzetbe vagyok... :_
2023. febr. 24. 09:38
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-s Az első válaszomban megfogalmazott két eset melyike a tiéd?
2023. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy elmúlt a rózsaszín köd, vagy nem is volt...
2023. febr. 24. 11:56
 6/10 anonim ***** válasza:

"vagy nem is volt"

Ez kb mindent megmagyaráz...

2023. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szórakoztam vele... Csak boldoggá akartam tenni, ami sikerült is valamennyire, de én nem éreztem magam boldognak, csak büszkének, az mneg nem elég. Nem tudtam teljesen felszabadulni a kapcsolatban, így aztán szakítottam...
2023. febr. 24. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Egy kapcsolat arról szól, hogy jól érzitek magatokat egymással. Ha ez nem működik, nincs értelme. A te esetedben kifejezetten jó döntést hoztál. Szerintem.
2023. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy?
2023. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8-as, köszi

#9-es, 17 és fél

2023. febr. 25. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!