Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy segíthetnék a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék a legjobb barátnőmnek? A pasija telljesen behálozza!

Figyelt kérdés

Ez elég hosszú lesz. Köszönöm annak aki elolvassa.18 éves lány vagyok és most vagyok végzős egy gimmnáziumba. 9.-benjóba lettem egy lánnyal aki mostanáig a legjobb barátnőm. Mindent tudtam róla, mindent megbeszéltünk egészen addig ameddig nem lett neki barátja. Ő egyébként elég önbizalomhiányos és otthon sincs minden rendben a családjával. Az apja borzasztó természetű. Köröbelül 6 hónapja vannak együtt, de azóta teljesen kifordult magából. Az egy természetes dolgog lett, hogy a barátja minden hova jön ahova mi. És aztán nekem kijeleni a pasija, hogy ő majd megmondja, hogy mikor találkozhatok a legjobb barátnőmmel. Eléggé meglepődtem, de nem szóltam rá semmit. Suli után mindig együtt voltunk, de ott a barátja és így utálok ott lenni. Neki senki nem számít már csak a barátja aki mellesleg drogozik, és zűrösnél zűrösebb ügyei vannak. Ha a barátja nincs ott teljesen kikészül. Egyszer szakítani akart vele a pasi, de a barátnőm könyörgött neki. Mindig az van amit ő akar, a barátnőmnek semmibe nincs beleszólása. Már csak a suliba dumálunk, hisz osztálytársak vagyunk. Ott jól elvagyunk, de suli után már nem találkozunk. Ami a legjobban felháborít, hogy minden érzése a barátnőmnek a pasijától függ. Mindenki mondta neki, hogy vele ne kezdjen, de nem hallgat senkire még rám sem. Nem féltékenységből írom egyáltalán nem,inkább aggódok. És őszintén nem is tudom, hogy mitévő legyek. Ilyenkor mi a jó döntés? Tudok valahogy segíteni? Ti voltatok hasonló helyzetben? Köszi hogy elolvastad!

18/L



#szerelem #kapcsolat #behálozva #önbizalomhiáy
2023. márc. 4. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.

Majd jól pofára esik, és rájön magától.

Ha beleszólsz, te leszel a rossz, és csak megutál.

Semmi értelme.

Ha ennyi esze nincs magától, akkor kéri a pofont az élettől.

2023. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Én azt javasolnám, hogy írd le neki azt, amit ide is kiírtál. Ha megharagszik rád, akkor sem vesztettél semmit, hiszen a jelenlegi helyzet maradna. Ha viszont észre veszi magát, akkor sokkal jobb lehet minden.

Az meg a másik, hogy valóban megérdemli a pofont az élettől, ha ennyi esze van...

2023. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak. Jobb az ilyen dolgokból kimaradni, mert ha bármit is szólsz, te leszel a rossz. Majd ha elmúlik a rózsaszín felhő, ő is rá fog jönni, hogy mekkora s*ggfej a gyerek. Nagyon úgy hangzik, hogy gyenge személyiséggel rendelkezik a barátnőd, a pasija pedig ezt kihasználja, mert van kit irányítania, dirigálnia. Szerintem mentálisan/érzelmileg nem a legjobb passzban van, mert nem normális, hogy a hangulata is a barátjától függ, túlságosan ragaszkodó.
2023. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem kommentelőkkel. Érzelmileg kihasználja a csajt, mert mentálisan instabil és befolyásolható, így őt is tönkreteszi. Te inkább maradj ki ebből. És igen, ha nincs annyi esze, hogy magától rájöjjön mekkora hülyeséget csinál, tényleg házhoz megy a lóf@szért. De hátha majd tanul belőle. Csak lehet, hogy akkor már késő lesz...
2023. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En is azt mondanam, hogy utoljara beszelj vele, aztan hagyd a fenebe, ha nem hallgat rad
2023. márc. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én hasonló helyzetben vagyok, csak 5 év korkülönbség van köztünk, és az én legjobb barátnőm is volt ilyen helyzetben. Tavaly előtt kezdte ezt, és már nagyon unom. Úgy kezdődött, hogy először barátkozott egy fiúval, aztán abból lett egy szorosabb kapcsolat, amit a barátnőm nem nevezett szerelemnek... Na mindegy, szóval és amikor ők ugye sokat voltak együtt, én gyedül maradtam (és egyszer már véget is akartam vetni a barátságunknak), de szerencsére voltak más lányok, akik felkaroltak. Aztán - amire tisztán emlékszem -, hogy egy tesi óra elején a teremben "megbeszéltük"/"leszavaztuk" a lányokkal azt a srácot, mert egy másik fiú irt a barátnőmnek egy levelet. Egy szerelmes levelet. A saját "csodálatos" kéziratával... Szoval igen, és ott "megszavaztuk" , hogy válassza a második srácot. Most így visszagondolva, óriási magy hiba volt. Tehát akkor ők összejöttek, én megint egyedül maradtam, egy hazudós, gonosz, tapintatlan lelkű csaj (aki mindenkit kibeszélt az osztályból), kibeszélte NEKEM a legjobb barátnőmet (aki ugye járt azzal a fiúval). Szóval még hülye is volt. És most itt vagyunk egy évvel később, és azóta "járt" vagy 8-9 fiúval( a volt osztalyombol amúgy 3 gyerekkel), és kb egy hete megírtam neki, hogy mit gondolok az ő állandó pasizásáról. És persze megsértődött, és másnap elmondta nekem, hogy azok nem is voltak igazi kapcsolatok, csak beszelgetett fiukkal. Na persze...



Ezt nem muszály elolvasnod, csak ha érdekel, mi lett a pasizásából:


És sajnos belefutott abba a hibába, ami a naivitása miatt van. Elküldött egy olyan embernek("fiúnak") egy fehérneműs képet, akit még nem is látott, csak chat-elt vele. És... Kiderült, hogy az az "ember" vagyis "fiú", az a kibeszélős gonosz csaj volt. És most azzal fenyegeti a barátnőmet, meg minden.)



Szóval most ott tartunk, hogy ő amúgy nem olyan haragtartó típus, de kell neki idő. Egy ideje, pár hónapja nagyon eltávolodtunk egymástól. És hamarosan lesz szülinapja, és nem tudom, hogy mi legyen, mert most új osztályba kerültünk (gimisek lettünk, egy osztályba vagyunk), és amikor nekem volt a szülinapom akkor még jóban voltunk( vagyis inkább többet voltunk együtt), és most ez olyan kínos.



Válaszolva a kérdésre,(ha érted az én story-mat), akkor inkább ne avatkozz annyira bele. Jobb a békesség, és nehogymar a több mint 7 milliárd emberből ez a 2 tönkre tegye a kedvedet! Majd jobb belátásra tér, ahogy valaki fogalmazott ,, eltűnnek a rózsaszín felhők''; szóval hagyd most őket, és tudom, ha igazan szereted azt a barátnődet, most fájdalmas lesz nézni, ahogy kihasználja az a kocsog fiu, de hagyni kell.

2023. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi ha hosszú lett😁😁
2023. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon durva amit leírtál. Sajnálom hogy megromlott a kapcsolatotok. Szerintem nyugodtan köszöntsd fel szüli napján. Remélem a barátnődnek semmi komolyabb baja nem lesz és semmilyen kép nem fog kikerülni róla.
2023. márc. 6. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!