Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy ne unjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne unjon meg a társam a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most jöttem össze nem olyan régen egy lánnyal, és attól félek, hogy megfog unni. Ezt mivel tudnám elkerülni?

2023. márc. 7. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Jól kezded.
2023. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezelőtt egy kapcsolatom volt, és az a lány megunt. Nem szeretnék megint így járni, ezért parázok ettől.
2023. márc. 7. 23:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mitől unt meg? Ha tudod rá a választ vagy megkeresed akkor könnyebb lesz
2023. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik akkor is megunnak ha megszakadsz értük. Nem a te hibád, valószínűleg csak nem illettetek össze. Törekedj arra, hogy minél nyitottabb és őszintébb legyél a kapcsolatodban és a párod mellett nyugodt szívvel lehess önmagad. Aki látja benned az értékeket, az nem fog rádunni sem.
2023. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek igaza van. Aki igazán szeret téged, annál nem kell ilyenek miatt aggódni. Egyszerűen csak légy önmagad.
2023. márc. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos a humor. Mindenki szeret nevetni.


Aztán a jó programok kitalálása, kezdeményezés is. Persze számít itt a lány természete, érdeklődési köre is.


Tehát elég jó pont, ha minél több közös érdeklődési kör van, amiben együtt tudtok fejlődni, legalábbis értékelni, támogatni tudjátok egymást.


A széles érdeklődési kör, ill. tájékozottság is tök jó, imponáló. És a tudásodat érdekesen tudod átadni. Szóval a sok beszélgetés.


Persze nem csak elvont dolgokról kell tudni jól beszélgetni, hanem az érzelmekről is, kell tudni udvarolni.


Fontos az önbizalom és az önismeret. Az önsajnálat és önsajnáltatás eléggé megterhelő. Nem azt mondom, hogyha van valami problémád, akkor ne beszélj róla, sőt, de látszódjon az, hogy megoldást keresel a problémára.


Legyél megértő, érdeklődő, hallgasd meg, hagyd kibontakozni.


És figyelni kell a jeleket, hogy hogy érzi magát... Na és a te érzéseidet, vágyaidat is ki kell fejezni, nem csak a másiknak megfelelni, de azért fontos, hogy a ritmust stb. vegyétek fel. Tehát ha te már holnap szexelni akarsz, de ő azért ezen a téren lassabb, akkor ne nyomulj orrba-szájba.

2023. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Az előző lány meg nem mondtam meg, hogy miért unt meg. Annyit mondott, hogy megunt és lelépett.
2023. márc. 8. 10:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok dolog lehet ott, pl. megcsalás is, a lényeg, hogy nem akart magyarázkodni, csak lelépni. Becsületére (mármint becsületmaradványára) váljék, hogy nem hülyített mégtováb, nem mondta, hogy ilyen meg olyan hibás vagy. Na de mindegy is.
2023. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet. Csak mivel nagyon szerettem, én azóta is magamban keresem a hibát.
2023. márc. 8. 20:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer azt olvastam, hogy az igazi szeretet az, mikor saját magunkban keressük a hibát. Úgy látszik, ez nálad beteljesült. Sajnálom, hogy így alakult, de valahogy muszáj lesz továbblépni, még ha nehéz is.
2023. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!