Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS Mit tennétek helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Mit tennétek helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszem. És mivel magányos vagyok jó lenne valaki. A személyisége nagyon tetszik viszont nem tudom hogy nekem való-e mert szegény nagyon csúnyán néz ki.(bocsi tudom nem az ő hibája de nem tudom mit csináljak)

2023. márc. 13. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

szánalmas vagy, előbb nőjj fel.

ha ez megvan, nem tennél fel ilyen kérdést.

2023. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

"És mivel magányos vagyok jó lenne valaki."

1. Ne csak azért akarj magad mellé valakit, hogy legyen. Kényszerből nem jó összejönni bárkivel is. Meg kell lennie a kölcsönös vonzalomnak, anélkül semmit nem ér a dolog.

2. Ismerd meg a személyiségét, lehet utána beleszeretsz.

3. Ne a külső alapján ítélj. Persze tudom, a külső megfog, DE a belső tart meg igazán!

Hajrá!

2023. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem a külső számít,hanem a belső értékek.A legfontosabb az,hogy megértsétek egymást,és stabil kapcsolatot tudjatok egymás közt kialakítani.
2023. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Biztos nagyon érett csaj lehetsz ha így gondolkodosz

Gondolom jóban lehettek ha ismered annyira hogy

"Tetszik a személyisége" ennek ellenére Te csak azért járnál vele hogy legyen valakid

Bravó

Ja nem bántásból de te sem biztos hogy egy matyó hímzés vagy ha ennyire egyedül érzed magad

Esetleg lehet (és ez a valoszínübb) neked meg a személyiségeddel lehetnek bajok

2023. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező,

Szerintem adj egy kis időt ennek, és idővel jobban meglátod, hogy ennek a dolognak van-e jövője, avagy sem. Azért pedig, mert magányos vagy, sose válassz társat, azon az alapon pedig végképp ne, hogy te kevesebbel is beéred.

2023. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Illetve ha jön valaki, aki tetszik neked, azt határozottan fogod érezni, ne aggódj. Kb. mint amikor végre találsz egy jó ruhadarabot.
2023. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom ismered, ha tetszik a személyisége. Ha mégsem (bár akkor ez meg paradoxon), akkor próbáld meg megismerni, hátha. Nekem volt olyan barátnőm, aki külsőre első látásra nem vonzott, de miután megismertem egy közös baráti körnek köszönhetően, reménytelenül belészerettem. Stabil, egészséges párkapcsolatunk volt. Végül a szüleivel külföldre költöztek ezért szétmentünk, de a mai napig jóban vagyunk.
2023. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Azért,mert most nincsen senkid ne gyere össze vele.Ha már felmerül benned,hogy csúnya később is előjön ez a probléma.
2023. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Elég álszentek az emberek ezzel a "csak a belső értékek számítanak" bullshit dumával. Először a másik külsejével találkozol, mielőtt megismernéd a belsejét. Ha nem is egy Adonisz, akkor is valaminek meg kell fognia téged a külsejében, kisugárzásában, hogy legyen kedved megismerni a belsejét. Szóval bármennyire magányos vagy, hagyd a pasit, akivel most ismerkedsz, mindkettőtök érdekében.
2023. márc. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
#9 vagyok. Egyébként nem az a dilemma oka, hogy hiába szimpi a srác, cikinek éreznéd, ha összejönnél vele, mivel sokan mondják rá, hogy nem valami jóképű és félsz, hogy a pasi miatt csokkenne a renoméd? Azt tanácsolom, hogyha ennyire zavar, hogy már ide is leírtad, hogy ronda, akkor ne akarj tőle barátságnál többet.
2023. márc. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!