Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy elfelejtsem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem? Több mint 1 évig voltunk együtt és rettentően megviselt a szakítás :/

Figyelt kérdés

Probalok nem rá gondolni, másokkal ismerkedni de szinte minden este vele álmodom. Én tényleg nagyon szeretem őt még mindig és nemtudom kiheverni pedig már 3 hete szakítottunk. Hülyeségen vesztünk össze mindig voltak kisebb veszekedéseink de ezúttal annyira berágott rám meg az utóbbi időbe nagyon nem akart velem foglalkozni pedig mindent megtettem érte :/

Fiú vagyok :(



2023. márc. 13. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Probáld meg visszaszerezni vagy felejtsd el

Min vesztetek össze?

[Ha nem akarod leírni akkor írhatod privátba is]

2023. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még túl korai. Hónapok kellenek, mire beletörődsz, aztán meg idő, hogy elfelejtsd.

Hacsak nem robban be az életedbe az új.

Az élet megy tovább, ez az, ami biztos.

Tarts ki!

Túl fogod élni, sőt, talán nem az utolsó csalódás.

2023. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azon vesztünk össze hogy szerettem volna beaddolni őt instán ő pedig kiakadt rám hogy biztos hogy nem fogom őt ott bekövetni meg ilyenek. Szerettem volna kibékülni vele de ő csak hajtotta hogy szeret meg minden de jobb lesz nélküle nekem meg ilyenek :/ egyáltalán nem jobb sokkal rosszabb. Rég vissza szerezném ha tudnám de letiltott mindenhonnan :(
2023. márc. 13. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a közösségi média miatt volt a szakítás, talán jobb is hogy kiderült a stílusa. Ilyennel nem éri meg foglalkozni. Próbálj ne rá gondolni, az idő majd segít. Az első szerelem mindenkinek maradandó.
2023. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha letiltot mindenhonnan csinálj másik fiókot és írj rá

De szerintem ezt már nem érdemes menteni mert lehet van valaki más a háttérben

2023. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy most fáj, de szerintem jó, hogy így alakult. Aki szeret valakit, nem szakít ilyen dedós dolog miatt, ha meg csak valami ürügyet keresett a szakításra, akkor is jobb, ha vége.
2023. márc. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vibrátoros_macska ***** válasza:
Próbáld meg vele megbeszélni a dolgot, hogyha ez nem sikerül akkor hagyatkozz az időre. Majd az idő segít. Tudom nagyon szar, mivel nehéz lesz majd elfelejteni és amikor elfelejtenéd akkor nyilván megjelenik valahogy (pl.látod egy boltban). Szar ez az egész. Csináld azt amit a kedved tart és ne légy szomorú, mivel, ha nem sikerül akkor az okkal van.<3
2023. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Biztos van oka hogy nem akar felvállalni téged, jobb hogy vége van.
2023. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Lesz még vagy 5 ilyen legalább mire 30 körül célba érsz.
2023. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Az komoly ok szakításra🤣
2023. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!