Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, minek örülnétek szülinap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, minek örülnétek szülinapi ajándékként?

Figyelt kérdés
17 éves fiúnak keresek szülinapi ajándékot. Sportol, szeret társasozni, szereti a kabaré műsorokat. Nagy gondban vagyok, mert évfordulóra, tavaly szülinapra és karácsonyra is 3 nagyon jó ötletemet lőttem el. Adtok néhány ötletet? Tortát biztosan kap tőlem, de emellé szeretnék még valamit.

2023. márc. 14. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hofi Géza DVD-k jók lehetnek. Nem vesztett semmit az erdeessegebol.
2023. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen egy 3090 ha azt megvennéd nekem feleségül is vennélek :d…vagy ha kifizetnéd a kocsim következő olajcseréjét…


Na jó csak viccelek…amúgy valami személyes de kis dolog nagyobbat üthet azoknál amit le írtam (de ezt neked kell tudni mi legyen) mert még csak tippem sincs.

2023. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én egy jóféle kétcsatos surranónak, igazi bőrből, nulla műbőrrel.
2023. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy József Attila összesnek, de mivel gondolom nem szándékozol nekem szülinapi ajándékot venni, ezért ez irreleváns. Ha a kérdés az akart lenni, hogy a barátodnak mit vegyél, azt meg csak te tudhatod. Nem az én barátom.
2023. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miket adtál már neki?

[Írhatod privátba is]

2023. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 egy József Attila összest én is elfogadnék.


De ha valami személyeset akarsz, azt neked kell kitalálni. Ha nem, akkor vegyél neki Mogács jegyet, vagy társasjátékot.

2023. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Műfasz
2023. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!