Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Számomra éretlen a velem egykorú fiúk zöme, ráadásul sohasem jártam jól velük. Egy ideje beszélgetek egy 22 éves fiúval, régebb óta ismerem, és eléggé megvagyunk. A szüleink is ismerik egymást, viszont van köztünk 6 év. Őt elmondása szerint egyáltalán nem érdekli, nem is tűnik úgy, mintha érdekelné, engem viszont csak az érdekel, hogy mire keszéljünk fel, ha össze jönnek a dolgok, sokan fognak kritizálni? Mindketten közös, biztos jövőt szeretnénk együtt. Hálás lennék, ha kapnék valami segítséget.

2023. márc. 15. 18:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
9%
Pedo a gyerek?
2023. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
45%
Ha tetszettek egymásnak akkor nem nagy. Ne érdekeljenek mások véleménye, hisz ez csak rátok tartozik.
2023. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Leszögezném, hogy nem pedofil, nem akar megerőszakolni, és igazán megadhatnád a tiszteletet még névtelenül is.
2023. márc. 15. 19:57
 4/42 anonim válasza:
55%
Nem látom akadáját :)
2023. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem normális, hogy egy 22 éves férfi egy 18 év alatti kislányhoz vonzódik. De te ezt még nem értheted, mert fiatal vagy. Majd ha annyi idős leszel, mint ő, rájössz te is.
2023. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
22 éves még közel se olyan felnőtt férfi, mint sokan gondolják, a 16 éves pedig nem olyan kislány, mint sokan gondolják :D köztem és a barátom kozott 5,5 év van, 16 voltam mikor osszejöttunk. Idén már 19 leszek, és tökéletesen megvagyunk, szeretjük egymást :)
2023. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
75%
"Számomra éretlen a velem egykorú fiúk zöme, ráadásul sohasem jártam jól velük." - Nekem egy kérdésem van: vajon aki 22 évesen 16 évesekkel akar kezdeni, az elég érett srác? Na mindegy, talán működhetne, bár az is egy intő jel, hogy neked is eszembe jutott, hogy talán valami nem normális ebben.
2023. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
#6 Természetesen kivétel szinte mindig van, de attól, hogy 10 párból 1-nek működik, még semmi garancia nincs arra, hogy náluk is működne. Persze ez nem ellened szól, csak mondom.:)
2023. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
36%
6-os a példa rá, hogy akár működhet is a dolog, de nyilván semmi garancia rá, hogy nektek is sikerül. De azért egy próbát talán megér, max a végén megtapasztaljátok, miért nem szerencsés ekkora korkülönbséggel kezdeni.
2023. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%
#9 A válaszok lemásolásánál még az is jobb, ha csak azt írod, hogy "egyetértek".:D
2023. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!