Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Számomra éretlen a velem egykorú fiúk zöme, ráadásul sohasem jártam jól velük. Egy ideje beszélgetek egy 22 éves fiúval, régebb óta ismerem, és eléggé megvagyunk. A szüleink is ismerik egymást, viszont van köztünk 6 év. Őt elmondása szerint egyáltalán nem érdekli, nem is tűnik úgy, mintha érdekelné, engem viszont csak az érdekel, hogy mire keszéljünk fel, ha össze jönnek a dolgok, sokan fognak kritizálni? Mindketten közös, biztos jövőt szeretnénk együtt. Hálás lennék, ha kapnék valami segítséget.

2023. márc. 15. 18:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
7%
A fiú a saját korosztályában 1 Nagy 0. Te meg 16 évesen "a saját korosztályomal eddig nem jártam jól" benned is megfordulhattak 1 páran..nézz idősebbet 40-50 úgy is kinövöd őt is teljesen mindeggy
2023. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
#10 Sokszor írtam már hogy egyetértek, de nem akarom mindig ugyanazt a sablon szöveget, próbálok néha kicsit változatosabb lenni, pl kifejtem néhány mondatban. Tény, hogy ugyanazt írom, de legalább látják a többiek, hogy többen ugyanúgy gondolkodnak, ezért valszeg nem hülyeség.
2023. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
93%
A srác nem pedofil.Nem értem miért dobálják az emberek ezt a szót ilyen könnyet miközben a jelentésével sincsenek tisztában.Elhiszem,hogy nem szimpatikusak a saját korodbeli fiúk,mert valóban éretlenek.Talasztalatból mondom ezeket.A legtöbb csajt megdugják majd szépen elfelejtik a lány pedig nem érti mit rontott el.Te ismered,hogy milyen a fiú.Komolyan gondolja vagy csak szimplán egy kaland lennél neki.Amennyiben normális és valóban komolyak a szándékai és mindkét fél eléggé érett egy kapcsolathoz testileg és lelkileg is nincsen akadálya a dolognak.
2023. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed, hogy szerelmes vagy belé? Ha a válasz nem, akkor szerintem ne menj bele, mert csak akkor nem gondolkodnál a korkülönbségen, ha őszintén szeretnéd.
2023. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
Lám, hatékony a fideszes agymosás...
2023. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
91%
#8 Viszont nincs garancia arra se, hogy nem müködne. Nyilván, nem a legszokványosabb dolog, de szerintem, ha mindketten úgy érzik, akkor egy próbát biztosan megér.
2023. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
30%
Nem tul nagy, siman belefer.
2023. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
10%
16-22 idealis.
2023. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
19%
Először inkább még tanuljál, ráérsz még a szerelemre. Ez lehet tini fellángolás is aminek hamar vége szokott lenni. Csak tanács de először végezz el egy jó sulit, dolgozz és utána keress párt.
2023. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem éppen a legjobb.

Csak arra figyelj, lehet hogy éppen a tapasztalatlanokkal ismerkedik, mert azok könnyebben szerelembe esnek..

Én csak azt ajánlom, hogy nagyon sok mindenről kérdezz, ismered meg jobban a személyiségét, ne add oda magad könnyen. Várjon rád, ha még nem állsz készen a szexre.

Ha nagyon akar lefeküdni és aztmondja, hogy azthiszi, nem szereted őt eléggé.

Akkor ez csak hülyítés, csak hogy minél hamarabb lefeküdj.

Ugye érted, mire gondolok?

2023. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!