Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kerdjek a párom fèltèkenys...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kerdjek a párom fèltèkenysègèvel?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jóban vagyok a suliba, párommal már együtt èlünk, én 17 éves lány vagyok, ő 21 éves fiú. A sulis sráccal, Lacival fogok keringőzni. Tényleg kicsit többet lát bele a barátságunkba, de nem tudok vele mit tenni. Őszintén még önbizalmat is ad, de ahogy próbálkozik, és ahogy ezt mesèlem páromnak, olyan mintha féltékeny lenne, és folyton elrontom a hangulatát... Nem vagyok r*banc, igen tényleg van hogy megölel, és elvisz kajálni, megsimítja a kezem, és rakunk ki közös képet, most is megyünk hétvégén együtt kirándulni, de valahogy párom nem képes örülni a boldogságomnak. Mit tegyek vele? Ölelèsen, meg egy két puszin kívül semmi más nem törtènt. Ez egy komoly kérdés, remélem nem törlik ki. Jelenleg szünetet tartunk, mert nem hajlandó elfogadni hogy ott aludtam most 2 napot nála, igen mellette kellett, mert nincsen vendègágya, és nem akartam a földön a gerinc problèmám miatt. De könyörgöm, 2 napot csak kibír ha már együtt lakunk, nem muszáj egy nap 2x írnom neki, vagy felhívnom mi az isten nyila van.
2023. márc. 15. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Te nem vagy százas. Már rég szakítottam volna veled.
2023. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért????
2023. márc. 15. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes lenne megnézned a szitiációt a másik fél szemszögéből. Mert oké, hogy nem történik köztetek semmi, de ez neki lehet elég hihetetlen, főleg hogy egy ágyba aludtatok. Ha belegondolsz, szerintem anyukád se alszik ott két napot a szomszédnál, mert jóba vannak. Szerintem a barátsággal önmagában nincs probléma, de az maradjon is az. Se puszi, se együtt alvás, ez a barátod része.
2023. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezzel nagyon nem értek egyet.
2023. márc. 15. 23:10
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

De kislányom te r..nc vagy. A párod tehetné fel inkább a kérdést “mit tegyek a r..nc baratnommel”


Szerinted ki nem lenne féltekény? Esküszöm néha az álló farkam le lankad ezen az oldalon pár lány észjárása után.

2023. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Jesszus! Miert nem a masik gyerekkel vagy egyutt?? Mi pluszt ad a jelenlegi szunetes baratod hogy vele vagy??


Szekunder szegyenem volt olvasas kozben

2023. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tehetnek róla, hogy 21 évesen ennyire be van gyepesedve, és gyerek még az agya. És igen, ha nem bízik bennem arra van az ajtó, fogadja el hogy ez van, vagy lehet menni.
2023. márc. 15. 23:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen feleslegesen tetted fel ezt a kérdést, ha nem vagy hajlandó megfogadni az emberek tanácsát. Te kérdeztél, mi válaszoltunk.
2023. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha előtte dugna meg az a másik srác te akkor is “ne szolj bele boldogsága lenne” :’d addig szakits vele amíg el nem p..z mert én már rég azt tettem volna. És te vagy a gyerek de nem kicsit vagy az nem ő
2023. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Üzenem a barátodnak, hogy szakítson veled, mert csak a saját időjét és energiáját pazarolja. Amúgy Laci többet érez irántad, szóval nem csak barátság. És láttál már romantikus sorozatot? Mert ott a főszereplő mindenért féltékeny, és ez ahhoz képest.... Bár a barátodat sem értem, hogy miért egy 4-évvel fiatalabb ribizli kell neki :(
2023. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!