Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőjével is jobban járnák?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőjével is jobban járnák?

Figyelt kérdés

Ezt a barátnőt már kis korom óta ismerem meg ő is engem…na de ennek van egy barátnője aki nekem igazából tetszik, talán picit többet is érzek. Mindegy egyáltalán nem is tudja mit akar…és én a barátnőjével többet beszélek mint vele (élőben még nem nagyon jutottunk sehova…meghivtam egy egy piára ilyesmi) tudja hogy nagyon bejön nekem…instagramon egyáltalán nem ír vissza Facebookon be sem jelöltem..ma meg kérdeztem hogy egyáltalán mi értelme ennek hogy van e esélyem. És nem tudja…ennyi jobban el beszélhetek ezzel a barátnővel mint vele…folyton magam alatt vagyok meg kell valami ami kiüt és ennyi.


Látom hogy az a csaj aki nekem tetszik hogyan kéne meg szerezni de kezd elmenni tőle a kedvem…ez a barátnő is jobb? Legalább ő tudja már milyen vagyok..


Na de amúgy nem tudom mit akar a fenti csaj…most csak b..a az agyam vagy mi ez .


2023. márc. 18. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez a csaj leszar téged akkor nem éri meg futni utána. Viszont azért mert lehangolt vagy magányos vagy nem szabad belerohanni egy random kapcsolatba. De ha úgy érzed hogy ez a csaj barát után többet érzel akkor próbálkozz. Azonban gondold át mindenképp a döntést, mert ha netán nem jön össze akkor nem csak egy kapcsolatot hanem egy jó barátot is elveszíthetsz.
2023. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ah vele nem..biztos hogy nem mozdulok rá…mindegy szar ez így próbálom inkább el terelni a figyelmem
2023. márc. 18. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sikerül. :)
2023. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Jól döntöttél, hajrá! :D

2023. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a barátnő nekem nem lenne szimpatikus, hogy eddig rá hajtottál és most rám. Olyan érzésem lenne, hogyha nincs ló jó a szamár is. Ennél kicsit többre tartom magam.
2023. márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Jó döntés, ne foglalkozz vele a továbbiakban. Inkább a másik lány, ha nincs más.
2023. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
El is ment tőle a kedvem, nem fogom tönkre tenni magam a semmiért…inkább hagyom mind a kettőt egyedül is jobb :d köszi a segítséget amúgy
2023. márc. 19. 10:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, végre egy normális gondolkodású gyakoris 😏
2023. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél.:)
2023. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!