Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányom barátja eljöhetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom barátja eljöhetne velünk wellnessezni?

Figyelt kérdés

Fél éve vannak együtt, egyik hétvégén elmennénk wellnessezni valahova. Mennyire lenne jó ötlet őt is elvinni? Még sosem volt velünk ilyen nyaraláson. Nem érezné magát kellemetlenül?

Köszönöm a segítséget!



2023. márc. 18. 21:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyáron elvittük magunkkal termálfürdőbe a barátomat, akkor kábé 7 hónapja voltunk együtt. Nem volt semmi gond, jól kijön a családommal, anyummal és a kistesóimmal is, ez az új helyzet semmin sem változtatott. Szerintem jó program, bár ez biztos a barát és a család hozzáállásától is függ.

17/L

2023. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

1-est adom

Ha mindenki beleegyezik és nincs belőle vita meg kellemetlenkedés, elvileg működnie kéne.

2023. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
99%
Jó ötlet lehet.Ha ő is akarja és nincsen belőle baj akkor oké.
2023. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
10%
Inkább a kérdés az te nem éreznéd kellemetlenül magad amikor csókolózni fognak és nyalni falni egymást. Olyankor azt kell mondani menjetek szobára. Én tutira nem vinném el a páromat szüleinkkel.
2023. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Lehet meglep 4-es, de vannak páran, akik tudnak viselkedni. A saját nyomorodat, frusztrációdat nem kellene kivetíteni, mert egyenes út a további boldogtalanságodhoz. Maradjon annak, akinek valójában szól a haragod.
2023. márc. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan el lehet vinni

Valószínű még be is vágódsz nála hogy közös programot szervezel nekik

Ha meg elkezdenek nyalifalizni el kell fordulni

Bár apa jelenlétében azért türtőztetni szoktàk magukat a fiúkák

2023. márc. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
El lehet vinni, de alaposan át kell ezt gondolni.
2023. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%
Hát inkább nektek lesz kellemetlen, mert ugye mutatkozni kell mindenkinek egymás előtt fürdő ruhában.
2023. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
Ha te vagy az anyuka, csak gondolj bele, miféle friss kis csávókhát látnál ruha nélkül... Menjen, aztán élvezd a látványt.
2023. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem kérdezd meg először a lányodat, hogy mi a véleménye. Nekem személy szerint nagyon kellemetlen lenne/lett volna fél év után, de én elég nem igazán tudtam miről beszélgetni a párom családjával, sok volt a kínos csönd. Ha a srác tök jól kijön veletek, akkor viszont nem hiszem, hogy gond lenne.

Na meg az anyagiakat is vegyétek figyelembe, megengedheti-e magának a fiú családja. Vagy ha ki akarjátok fizetni a részét, azt is meg kell beszélni, mert sokakat kínosan érint egy ilyen értékű ajándék kvázi.

2023. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!