Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy férfival együtt voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfival együtt voltunk néhány alkalom erejéig, viszont nem volt hivatalosan kimondta, hogy kapcsolatban voltunk, akkor mi mik voltunk egymásnak? Akkor is exnek számít, ha nem volt hivatalossá téve?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 14:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

"úgyhogy szerintem nem számítok rïbancnak."


Dehogynem

2023. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha minden szavad igaz, akkor jól átvágtak, mint szart a palánkon. Tanulópénz.
2023. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz
2023. márc. 23. 18:24
 24/29 anonim ***** válasza:
90%

Hát vegyél egy terhességi tesztet, olvasd el hogyan kell használni, mikortól mutatja ki a terhességet, és rajta.

Aztán meg mehetsz mindenféle nemibeteg szűrésre is, hiszen bármit is összeszedhettél, amilyen okos lány voltál.


Legalább HPV oltást kaptál?

Üdv, a nemi élet apró örömeiben! Nagy lány akartál lenni, hát tessék!

2023. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

De most miért kell bunkónak lenni?

Csak fiatal és tapasztalatlan vagyok. Ez olyan nagy probléma? 20 évem alatt lefeküdtem egyetlen egy sráccal, akivel egyébként többet képzeltem el és már egyből kûrva vagyok?

Mi ez a felfogás de most komolyan? De ha férfi lenni akkor meg nagyon menő lennék mi?

2023. márc. 23. 18:58
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem mondom, hogy az vagy. Ha öttel vagy tízzel feküdtél volna le, akkor se mondanám, ez a te ügyed.


Csak azt mondom, hogy valamivel valamilyen felelősség is jár.


És kicsit megdöbbenek, hogy 20 vagy, az eddigi megnyilvánulásod alapján én azt hittem, hogy kb. 14-16 vagy egy jóval idősebb pasival.


Ezt már csak az is erősíti, hogy tini rovatba írtál, szóval valahogy nem lepődnék meg, ha most (is) csúsztatsz egy kicsit.


Mindegy, nem tudok, és pláne nem is akarok újat mondani.

2023. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Kérdező!


Felelőtlen voltál a történés kapcsán.

Manapság amikor már annyit tanulhatunk és művelődhetünk,utána olvashatunk a dolgoknak pl.google és rengeteg weboldal...akkor ezt nem megtenni a saját egészséged és jövőd miatt...az szerintem luxus!

2023. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Én teljesen másképp fogtam fel mint ő.

Én arra gondoltam, hogy majd beülünk valahova enni vagy meg iszunk valamit ehelyett felvitt magához.

Ott meg nem igazán tudtam mit tenni ( nem is akartam) csak megtörtént a dolog.

2023. márc. 27. 12:59
 29/29 anonim ***** válasza:
74%

És ezt "párszor".

Ha azt mondod, hogy egyszer ez történt, és utána, hogy átvágott, már szóba se álltál vele... még akkor is vonogatom a szemöldököm, hogy csökkent helyzetfelismerőképességed van, ill. nem tudsz beszélni, de aztán hogy "párszor"... te szerintem értelmifogyatékos vagy, vagy troll vagy.

2023. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!