Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » El néznétek hogy a párod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El néznétek hogy a párod mindennap be van tépve ?

Figyelt kérdés
Barátomról lenne szó. Csak néha csinálta eddig, addig bele keveredett egy bandába…mindennap kocsma túra van, de nem isznak csak üdítőt de folyamatosan 10 percenként szívnak…már egy pár hónapja csinálja de minden egyes nap…nagyon békés de nem is lehet vele semmit kezdeni…beül itthon játszik minimalt halgat meg néha szexelne…nem is nagyon beszélünk már egymással…folyón úton van ilyen napi 20 ezreket elver , szarik az egész világra…belém “nagyon szerelmes én vagyok az igazi” de amúgy ismeretlen csajoknak is írkál meg neki ok is (nem vagyok féltékeny) mert nem csalna meg de ez így hogy lesz tovább szerintetek rá hagyjam?
2023. márc. 23. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ott kellett volna hagynod
2023. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős az ilyen. Menekülj amíg nem késő.
2023. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Egyetértek az 1. válaszolóval. Én szerintem már egy hét után megmondtam volna neki hogy ha ezt így folytatja akkor vége. Szerintem szólj neki hogy ez neked így nem oké és majd kiderül hogy neki ki a fontosabb. Remèlem hogy te leszel!
2023. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
NEM. Esetleg egyetlen egyszer még elnézhetö, de másodszor már nem. Ilyennel nem szabad kezdni, mert csak ráfizetsz.
2023. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem nézném el. Én is füvezek, a cucc legalizálása mellett vagyok, de 0-24 betépve lenni semmivel sem jobb mint alkoholistának. Persze van aki ezt az életmódot választja, ismerek pár embert akik folyamatosan be vannak állva, de ott a pár mindkét fele így éll, ők így boldogok a kis hippi világukban. De itt egyértelműen nem ez a helyzet, hisz te nem vagy így vele kompatibilis. Le kell vele ülni még józanul, és elmondani neki, hogy vagy visszavesz, vagy búcsút inthet neked. Kémiai függőség a fűtől úgysem alakul ki, a mentális függőséget meg ha tényleg szeret, akkor érted le tudja küzdeni. Ha nem, akkor nem is szeretett igazán. Egyébként szerintem nem a fűnek kéne hadat üzenni, hanem inkább ennek a társaságnak amibe belekeveredett, érezhetően ők viszik ebbe bele. De mindenképp le kell nála szögezni, hogy nem zavar ha néha csinálja, de mértékkel, és hogyha továbbra is minden nap be lesz állva, akkor téged többet nem lát
2023. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos nem kapcsolat... Ez így egy nagy nulla.
2023. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom én már régen szakítottam volna vele.
2023. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is off lenne.
2023. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni. Ez egy hulye
2023. márc. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
41%
Igen
2023. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!