Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, ha a párom nélkül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom nélkül mennék el bulizni? Fontos a leírás!

Figyelt kérdés

Én 18, ő 22 és 9 hónapja vagyunk együtt. Úgyhogy már tényleg nem egy friss kapcsolat, nem járunk sehova, ha két havonta egyszer el is megyünk, akkor is együtt. A barátnőimet is elveszítettem már ezmiatt. Saját hibámból, mert nagyon elhanyagoltam őket, de az utóbbi időben sikerült visszaszereznem a barátságkat, és még egyszer nem akarom elrontani. Lesz szombaton egy fontos buli, amin ünnepelni akarnánk valamit, és nagyon várnak engem a barátnőim. Úgy volt a barátom is jön, de sajnos be kell mennie dolgozni. Csalódott, mikor azt mondtam; én attól szeretnék menni, és azt mondta tiszta szégyen. Pedig tudja, hogy sosem akarok nélküle sehova menni, de szeretném visszakapni a barátaim. Tehát még csak nem is maga a buli a lényeg, de azért az is, mert úgy érzem 18 évesen nekem még igenis kell ez is. De persze vele, de ő sosem akar jönni. Úgy viselkedik, mintha mindig ezt csinálnám, pedig nem volt erre még példa, és szerintem amúgy sincs azzal baj, ha néha külön buliznak a párok, hiszen még egy párkapcsolatból is kell néha a magány és a baráti társaság.

Alap bizalomnak kellene lennie, hiszen már nem egy hónapos kapcsolat, és bizonyítottam már sokat. Mit gondoltok?



2023. márc. 23. 21:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
nincs igaza a pasidnak..Ha így is úgy is mennem kellene dolgozni, akkor minek üljön otthon egyedül a párom
2023. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!