Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm egy pszichopata? Azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy pszichopata? Azt mondja, elege van, hogy lelkiismeretfurdalása van miattam, így szenvedjek, nem érdekli?

Figyelt kérdés

Szóval gyakran hülyeségeket csinál, megbánt, hihetetlenül abnormális dolgokat művel, én néha felcsattanok, néha nem, de látja rajtam, hogy nem esik jól, még a barátnői is néha kiakadnak, miket művel velem látszólag ok nélkül.


Erre ma azt mondta: "nem érdekel, hogy neked mi esik rosszul, mi nem, elegem van abból, hogy lelkiismeretfurdalásom van miatta, nem érdekel, hogy mi fáj neked, szenvedj, nem érdekel ezentúl."


És még mielőtt arra gondoltok, hogy valami rinyagép vagyok, olyasmire gondolok, hogy...


1. néha letilt, csak úgy, mert hát olyan kedve van...

2. elmegy más hímekkel, jobb esetben csajokkal partizgatni, mikor találkozni szeretnék vele,

3. írok egy verset, vagy egy dalt - előbbit letörli, mert hát a pózer, tucathulladék haverjainak nem tetszik, hogy verset írok, utóbbit néha teljesen elfelejti...

4. exével találkozgat néha, ami persze, hogy felbasz, mert egyáltalán minek? Már vagy 3 hónapja szétmentek, verte is a lányt.

5. néha földön fetrengősre issza magát, volt hogy már haverjai hívtak telefonon, hogy tudok-e menni érte, mert még haza sem tudják kísérni.


2023. márc. 25. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
MENEKÜLJ!!!
2023. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Ez óvodás szint. De a 2-es ponttal amúgy semmi gond nincs, toxikusan féltékeny vagy.
2023. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
??? Toxikus féltékenység az, hogy haverjaival (mint írtam, van amikor csak csajokkal megy a parti) kvázi bármikor lóghat, velem egy kicsit ritkábban találkozhat, és akkor őket választja? Mmmh?
2023. márc. 25. 10:32
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy írsz, látszik, hogy kamasz vagy.

Miért nem szakítassz? Még tonnányi időd van normális barátnőt találni.

2023. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Minél gyorsabban szakíts, és szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Egy kapcsolatnak az lenne a lényege, hogy mind a kettőtöknek hasonlóan jó, pozitív élményekkel. De a Te oldaladról az alapján amit leírtál Neked ebből semmi jó sem származik.

Engedd el, találsz nála ezerszer jobbat.

2023. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen szakíts vele. Ha igazán szeretne, ő is hívna téged bulizni a haverokkal.
2023. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, menekülj!!
2023. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó párkapcsolat azon alapszik, hogy elfogadjátok bizonyos keretek között a másikat, de ez szerintem amiket írsz túllő ezen az elfogadásos dolgon. Kicsit illik alkalmazkodni a másikhoz, de mint írtad, a barátnőd kimondta, hogy nem érdekli őt, hogy mit gondolsz róla.

1-es nagyon rövid válaszával egyet tudok érteni. Aki nem törődik veled viszont, és ha nagyon egyoldalúnak érzed a kapcsolatot, el kell menni. Nyilván a viselkedés más, tágabb téma kamaszkorban, de az, hogy másokkal rossz dolgokat csinál, kellemetlen helyzetbe hozza őket, szerintem nem nagyon elfogadható.

Hagyd ott szerintem, mert nem tűnik egy párbeszédre nyitott típusnak. Az ilyen őrült, nagyon öntörvényű embereket el kell kerülni nagy ívben. Ha legközelebb letiltana, még legyél is hálás érte.

2023. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
93%
Hány éves? 15?
2023. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Úgy tűnik.
2023. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!