Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Középiskolás a barátnőm. 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás a barátnőm. 1 iskolába járunk. Néha figyeli az exét. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A régi barátja a suliba jár. A barátnőm nyilván minden szünetben nézelődik stb. De azt vettem észre ha a régi barátja ott van a közelben őt is figyeli. Bár rajta kívül ugyanúgy másokat is. Titeket ez zavarna? Mit tennétek?

2023. ápr. 12. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Engem nem érdekelne ha már túltette magát rajta
Én szakítanék vele
Engem zavarna nagyon
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rajta kívül másokat is ugyanúgy figyel, nem tulajdonítanék különös jelentőséget neki.
2023. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
de irigylem az ilyen embereket, akiknek ez a legnagyobb problémája...
2023. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj, kicsit egyszerűen de racionálisan írok.

Neked kell úgy kiny.lni egy órán át a lányt, hogy tépje szét a kispárnát. És utána atomfinoman sokáig dugni tudni. Ha ez meg van, soha nem fogod tudni levakarni. Éééés magában arra gondol majd, huuu de nagy hülye voltam hogy az előzőt nézegettem még.

Kb ennyi a dolog. Ne agyalj más f.szságokon, tedd ezt meg.

2023. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Igen, csak ők még gyerekek és nem szexelnek, tudod? Úgyhogy ne itt fantáziálj, pedo bear. :D

2023. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!