Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlreagálom, vagy ez így okés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ez így okés?

Figyelt kérdés
A helyzet az lenne, hogy van egy barátnőm és körbe van véve fiúkkal,mert egy fiú suliba jár. Nyílván az osztálya 90%-a fiú és van 2 srác, akikkel benne van egy csoportba és naponta beszélgetnek benne és együtt játszanak telefonon. Persze a 2 srác közül az egyik mellett ül suliban. Én ezt szóvá tettem és elmondtam a véleményem, hogy nekem nem igazán tetszik ez a dolog, hogy mellé ült meg beszélgetnek stb. Az volt a válasza, hogy azért ült mellé, mert nem fog egész évben egyedül ülni, amit valamilyen szinten meg is értek, de azért nyílván zavar. Egyszer volt 1 osztálykiránduláson, ahol ott aludtak és láttam egy képet, ahogy a 2 srác között fekszik és az egyiknek a karja a feje alatt van. Itt eléggé nagyot balhéztem vele ezért és nagyon szarul éreztem magam. Úgy éreztem elvesztette ott a bizalmam. Nemrég ezt a csoportot amiben a 2 sráccal van benne, elrejtette az archivált chatek-ben, hogy ne lássam és azt mondta, hogy mert nem szereti, ha olvassák a beszélgetéseit. Itt most megint azt érzem, hogy kezdi elveszíteni a bizalmát nálam. Most megint lesz kirándulásuk és megint ott alvós bebaszósdi lesz a dolog. Egyszerűen borzongok, ha rá kell gondolnom, nagyon rosszul érint és félek, hogy megint át kell azt élnem, amit az 1. Kirándulásakor éltem át. Szóval szerintetek én reagálom túl a dolgokat, vagy normális, amit csinál? Előre is köszönöm a válaszokat és azt is, hogy elolvastad! (Lehet kicsit kesze-kusza lett, ha nem értesz valamit kérdezz kommentben) 20f

#párkapcsolat #bizalom #fiúosztály
2023. ápr. 20. 21:42
1 2
 1/20 hungarikum_202 ***** válasza:
91%
Lapát!
2023. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Aha ki tudja mikor melyiket szopkodja..ne reagálj sehogy. Keress mást inkább
2023. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
95%

Lehetséges hogy a barátnőd számára ez normális, de mivel mondtad hogy neked ez nem tetszik es tovább folytatja.. nem tudom, bizalom fontos meg minden de lehet hogy ez már sok.


Amugy meg nem reagálod túl, én is így lennék vele :/

2023. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Komolyan beszélgess el vele erről.
2023. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, rendes tőletek!

De ha el is beszélgetek vele erről, akkor mit mondhatnék neki?

Nem tilthatom el mindenkitől, vagy attól a 2 sráctól, mert ígyis úgyis fognak beszélgetni.

2023. ápr. 20. 22:10
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki h szerinted ez túlzás a részéről / neked ez több a soknál és hogy változtasson. Ha nem megy, jön a szakítás.
2023. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 A kontrollmánia rossz dolog, viszont itt konkrét jelek vannak arra, hogy ők talán már kicsit átlépték a sima barátság határait, azaz teljesen érthető, hogy számon akarod ezt kérni a párodon. Ettől függetlenül én nem beszélgetést javasolnék, hanem szakítást, mert a közvetlen környezetében van a srác, azaz élőben ígyis-úgyis összefutnak. Mondd meg neki, hogy te nem tudod tolerálni azt, amit csinál, úgyhogy viszlát.
2023. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mondta már sokszor, hogy mert az osztálytársa, sose lesz köztük semmi meg stb...De nyílván akkor is féltékeny vagyok, meg rosszul esnek ezek. Eléggé elgondolkodtam most a szakításon, de elég nehéz lenne kimondani...Nem friss kapcsolatról van szó, közel 2 éve vagyunk együtt, de kezdek besokkalni.
2023. ápr. 21. 09:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Megértem, hogy nem szívesen vetnél véget egy 2 éves kapcsolatnak, de ha folytatjátok, jó eséllyel csak rosszabb lesz. Minél hamarabb szakíts, ha nem érzed jól magad.

2023. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a csaj?
2023. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!