Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez túlzott féltékenység...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túlzott féltékenység lenne? És ha igen, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk távkapcsolatban, de meglepő módon minden rendben van köztünk, nem érezzük tehernek a távolságot. Egyedül az én részemről merültek fel féltékenységi problémák, amik ezelőtt nem voltak jellemzőek. Annyi történt, hogy a baráti társaságához csatlakozott egy srác, az egyik haver révén érkezett, ez pedig valamiért nagyon rosszul esett nekem. Semmi gyanús dolgot nem veszek észre, meg bízom is a barátnőmben, de mégis odakerült valaki a közelébe, akiről semmit sem tudok, teljesen ismeretlen tényező. Ez mostanában ki is idegel, felhozni viszont mégsem szeretném a barátnőmnek, mert valóban semmi okot nem adott a féltékenységre. Szerintetek mit tudnék tenni?

19f



2023. ápr. 21. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod megbeszélheted vele a dolgot, de szerintem nem kell aggódnod. Ha eddig nem volt semmi gond, ezután sem lesz.
2023. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Mit jelent a távkapcsolat? Nem is találkoztok, csak virtuálisan, levélben, telefonon?

Mert, ha igen, akkor eleve holt ügy.

2023. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 A hétvégéket és a szüneteket töltjük együtt.
2023. ápr. 21. 07:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek igaza van, a távkapcsolat sokaknak nem működik. Ettől függetlenül nektek még lehet jó, csak meg kell lennie a kölcsönös bizalomnak.
2023. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nonameboi ***** válasza:
100%
Éreztem már ehhez hasonlót, zavar téged, hogy nem veled van, hanem egy másik emberrel, akiröl semmit nem tudsz. Ez az érzés kártékony tud lenni, próbáld meg elnyomni az érzést, akár barátkozz össze az illetövel.
2023. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!