Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Apakomplexusos lehetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lehetek?

Figyelt kérdés

Kicsiként apum nem sokat volt velem, nem adta meg azt a szeretetet, amire nekem szükségem van. Egy kis ideje észre vettem, hogy a korosztályombeli fiúkhoz nem igazán vonzódok. Inkább a nálam sokkal idősebbek jönnek be és sokat fantáziálok ezzel kapcsolatban.

Esetleg vannak olyan férfiak, akik pont az ilyen lányokat keresik?



2023. ápr. 25. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen, vannak ilyen férfiak. Én nem kifejezetten tinit keresek, de ha van kedved beszélgetni, írj rám! (40-es F)
2023. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Valószínüleg ez apakomplexus, de a helyedben én ezt nem reklámoznám, hogy nagyon kihasználhatnak.
2023. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Írj rám, én tisztességesnek érzem magam ebben.
2023. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Miért kellett az 1 est lepontozni? Én nem az 1 es vagyok, hanem a 3 as, de szétszedném az ilyen egyént....
2023. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
4-es vagyok, mármint azt szedném darabokra jelképesen, aki lepontozza azt aki szívesen cseveg fiatalabb lánnyal. A mai 30-as, 40 es, még független srácok még normális világban nőttek föl, egy igényes fiatal lány sokkal normálisabb kapcsolatot remélhet velük, mint a mai 18-20 közötti átlag taknyosokkal, akiknek a párkapcsolat egyet jelent az állatias szexualitással és ennél többre, tartalmas kapcsolatra képtelelenek. tisztelet a kivételnek.
2023. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem feltétlenül vagy az…


Végignézve a mai fiatal “férfiak”on, én nem igazán lepődök meg, hogy nem vonzanak… persze tisztelet a kivételnek.

2023. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Hát én lányként mondom, de nem hiszem, hogy az vagy. Akikkel eddig találkoztam fiúk sokkal jobban emlékesztetnek egy lányra, mint fiúra és nem külsőleg. Biztos van olyan fiú a mi korosztályunkban, akik igazán férfiasak, csak még nem futottunk beléjük.
2023. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

#7

Pont ezt írtam én is más szavakkal :) illetve Férfiként és nem a korosztályotokból.


#6os voltam

2023. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1%

Elfenekelgetnélek...


(T. Tibor, 49 éves, falunapok bikája, a táncoló oroszlán.)

2023. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg, igen. Én is az vagyok, és belementem sok hülyeségbe emiatt. Ne hagyd hogy kihasználjanak. Ha érdekelnek a tapasztalataim vagy van kedved beszélni erről, nyugodtan írj. Hány éves vagy amúgy?

Egy bizonyos kor alatt tényleg nem kéne belemenni semmibe (!) idősebbel, hiába tetszenek ők. Sokat sérülhetsz emiatt, főleg ha azt várod hogy szeressenek is.

2023. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!