Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan béküljek ki barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki barátnőmmel? Nagyon magam alatt vagyok.(Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég lett egy barátnőm. Eléggé egymásba szerettünk de most tegnap megharagudott rám. Az volt hogy orvosi vizsgálaton volt de sajnos nem lettek vmi jók a vérképei. Sztem emiatt már kicsit maga alatt volt. Fel is hívtam beszélgettünk de közben haverom hívott hogy megy Egerbe és hogy mennyek fel hozzá. Én elmentem hozzá és másnap reggel jöttem haza. A barátnőm ezért megsértődött hogy nem ő nekem az első hanem a haverom stb. Kicsit sztem ki akar sajátítani. Este még írtam neki megnézte de nem válaszolt semmit. Tuti megharagudott rám. Én azóta eléggé magam alatt vagyok. Düh kitöréseim vannak meg már a reggel megittam 2 deci vodkát és most vettem még 2 doboz sört. Így próbálom a stresszt levezetni mert érzem hogy nagyon magam alatt vagyok. Sztetek igaza volt a barátnőmnek vagy nem? Mit csináljak sztetek?

2023. ápr. 29. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
egyikőtök sem 100-as, de előbb szerintem a dühkitöréseidet kezeld
2023. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Az a természetes, ha rosszkedv esetén a barátnőd az első, a barátok másodlagosak, de ez természetesen fordítva is igaz. Próbálj beszélni vele, továbbá egy ideggyógyász sem ártana.
2023. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Igaza volt. Nem kisajátít,hanem szüksége lett volna rád. Ha ilyen helyzetben nem a barátnőd az első ne legyen kapcsolatod. A dühkitörés és az ivás gáz. Próbáld meg higgadtan felhívni, vagy írj neki, de csak abban az esetben, ha érted, hogy miért lett volna helyesebb mellette lenned, mint a haveroddal lógni
2023. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd maga alatt van. Az egészségével van gond, ami egy alappillér. Szüksége lett volna rád, de már nincs. Fiatal még, aut sem tudja merre az előre ilyen helyzetben, te pedig ráteszel még egy lapáttal. Aztán magadat sajnálod. Szerintem te nem érted miről szól egy párkapcsolat. Hagyd ezt a lányt. Ő nem egy trófea vagy tárgy, hogy mutogasd, nini nekem is van barátnőm. Kezeld a dühkitöréseid, az alkoholizmusod, tájékozódj milyen is a női lélek, utána legyen barátnőd.
2023. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek szüksége lett volna rád, ehelyett te barátokhoz mentél szórakozni meg iszol. A dühkitörés szerintem túlzás... Mi lesz ha nagyobb problémátok/problémád lesz?
2023. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egyszer kétszer ilyet csinálsz az még normális.

De pl ha mondjuk mindig a barátaidat választod helyette,akkor már gatya.

Én nagyon sokszor látom azt hogy haverjaimnak lesz nője és hirtelen mindenki elfelejti a másikat.Durván.Mintha nem is ismertük volna egymást többé.

Én szerintem ez se jó hogyha megcsak a nőjével foglalkozik valaki mindig.

Kell egy balansz és ennyi.


Ettől még ne akadj ki,nem csináltál semmit.

Ha ettől ő megsértődött az az ő baja.

2023. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!