Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez azt jelenthette, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenthette, hogy kavart valaki mással is a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Nem egy suliba járunk a -most már volt- barátommal és mindig ő döntötte el, hogy hova mehetünk. Az anyukája kirakott rólunk egy képet a Facebookra és elkezdett vele ordítozni, hogy szedje le, mert meglátják az osztálytársai. Kérdeztem, hogy az miért baj és azt mondta, hogy mert a kapcsolata magánügy, ne szóljanak bele. Ez még annyira talán nem lett volna gáz, de mindig amikor javasoltam volna, hogy hova menjünk, akkor mondta, hogy oda ne, mert oda járnak az osztálytársai és meglátnak, moziba ne menjünk, mert az egyik osztálytársa ott dolgozik és majd meglát vele. Meghívott a szalagavatójára és arra is aztán azt mondta, hogy mégse menjek, mert ott lesznek az osztálytársai. (Egy szalagavatón, ki hitte volna...) Azt mondta egyszer, hogy azért nem akarja, hogy meglássanak vele, mert én katolikus iskolába járok. (Ezt amúgy nem tudom, honnan vennék le csak így ránézésre, mert nincs a homlokomra írva.) A sokadik ilyen után (megjegyezném, nevetve viccesen) megkérdeztem tőle, hogy "miért, mi a baj? Kavarsz valamelyik osztálytársaddal a hátam mögött és nem akarod, hogy meg tudja, hogy van barátnőd?" Erre magából kikelve elkezdett ordítani velem, hogy én ne mondjam meg neki, hogy mit csinál, meg hogy hogy képzelem, hogy majd én lekorlátozom őt és ő azzal beszél, akivel akar. Lehet, hogy csak én reagálom túl, de elég gyanús, hogy kavart valakivel az osztályából és vagy azt nem akarta, hogy az a lány tudjon rólam, vagy azt, hogy én ezt megtudjam. Nem vagyunk már együtt nyilván ezek után, csak érdekelne, hogy ezt jelenthette-e, mert valahogy nem hiszem, hogy az lett volna a baja, hogy katolikus iskolába járok, mert akkor eleve miért is kezdett volna velem. Ő egyébként az én osztálytársaimat ismeri, jóban is van többel közülük, nekem viszont mindig mondta, hogy nem mehetek még csak az iskolája közelébe sem.

2023. máj. 11. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
nem hiszem, hogy kavart valakivel, de lehet, hogy egy kicsit eltorzította a valóságot az osztályában (magyarul annyit hazudozott rólad, hogy az osztálytársai nem hitték volna el, hogy te vagy az, akiről ő beszélt)
2023. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Szia.

Igen te nem voltál vele kapcsolatban, legalábbis az ő részéről, csak szerető voltál akit nem vállalt fel senki előtt.

2023. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a vicc az egészben, hogy amikor mondtam neki, hogy nem akarok olyannal lenni, aki csak kihasznál és nem vállal fel, még neki állt feljebb és azt mondta, hogy ha ilyeneket mondok, akkor nem is szeretem.
2023. máj. 11. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó hogy idejébe vége lett ennek a kapcsolatnak, mert nagyon hamar egy bántalmazó kapcsolatban észlelhetted volna magad. Aki ennyire ki kell magából és így neki áll a másiknak ha igaza van ha nem az kattos.
2023. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem voltam tiszták a szándékai. Nem vállalt fel téged. Tök mindegy, hogy miért.

Azért ordított, mert szembesítetted önmagával.

Jellemtelen tahó.

El kell felejteni.

2023. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Benne van a pakliban, de igazából lényegtelen. Nem érdemelt meg téged és arra a sorsra jutott, amit megérdemelt.
2023. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben egész biztos vagyok.
2023. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellt téged, ezért nem vállalt fel. Nem gondolta veled komolyan, inkább örülj hogy vége lett.
2023. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
érzelmileg manipulálós, sunyulós, 'magából kikelve ordítozós' emberrel miért töltesz az életedben öt percnél többet? Nem értem. Innentől minden a te hibád is, mert te választottad őt, annak ellenére, ahogy viselkedik.
2023. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi szégyellni való nincs rajtam. Minek kezdett volna akkor velem, ha olyan vagyok, akit szégyellni kell? Az a vicc az egészben, hogy ezek után még megpróbálta beàllítani, hogy én vagyok a szemét, mert szakítottam vele, azt mondta, hogy akkor biztos nem is szerettem. Megpróbálta az osztálytársaimat is ellenem fordítani, csak nem sikerült neki. A szüleimnek is megpróbált hisztizni, hogy ő mennyire ki van készülve, csak nyilván elküldték a francba. Az iskolámat felhozni meg jó béna kifogás volt, hacsak az nem történt, hogy fogadott a haverjaival, hogy milyen poén lesz majd jól kihasználni.
2023. máj. 12. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!